Maximum TEMA Kart İle Doğaya Katkınız Olsun

Tema kartArtık paranın  yavaş yavaş tedavülden kalktığı ve sanal miktarların ortada dolaştığı bir dönemde sayılır. Durum böyle olunca kredi kartları da hayatımızın vazgeçilmezleri haline geldi. Tabi hayatımızda vazgeçemeyeceğimiz şeylerin başında doğa olduğuna göre bu iki vazgeçilmezi bir araya getiren Türkiye İş Bankası’na teşekkür etmek gerekir. Çünkü Tema kartı özel Maximum kart ile doğaya katkıda bulunmanıza yarım ediyorlar.

Maximum TEMA kart ile siz de alışveriş yaptıkça doğanın korunmasına yarım edebiliyorsunuz. Nasıl mı? Cevabı basit: Tema kartlar ile yapılan alışverişler doğrultusunda İş bankası, TEMA vakfına yardımda bulunuyor. Bunun dışında bu kartlar geri dönüşümlü malzemelerden üretildildikleri için yeniden değerlendirilebiliyor. Ve kartınızla e-ekstreye de geçiş yaptıysanız işlem tamamdır. Siz de “alışveriş sever doğa dostu” ünvanı kazanabilirsiniz.

Ayrıca TEMA kart ile Master Card Gold ayrıcalıklarından da yararlanabiliyorsunuz. Ortalıkta bir sürü kredi kartının dolaştığı şu günlerde bu tip uygulamaları da aklınızın bir köşesine yazın mutlaka. TEMA kart sahibi olmak için işbankasına müracat edebilirsiniz. Ya da zaten maximum kart ve internet bankacılığı kullanıyorsanız, internet şubesinden isteyip, adresinizden kartınızı teslim alabilirsiniz…

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir