Cum. Eki 18th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Husky Bird 3 Kişilik 4 Mevsim Çadır

1 min read

Geçtiğimiz haftasonunu karda kamp yaparak geçirdik. Tabi işin içine soğuk girince ve de kar, ekipman önemli. Çok daha extreme koşullarla karşılaşmadığımızı düşünürsek, kendimizi şanslı sayabiliriz.

Ekipman olarak en önemli şeylerden birisi de çadır. Husky Bird 4 mevsim çadırımız her ne kadar bu şartlar için olmasa da 1 metre kar ve -11 derece soğukta bizi korudu diyebilirim. Kombinasyon olarak da Husky Bird+İnşaat strasfor köpükler+mat+uyku tulumu…

Çadırımız su geçirmez yapısıyla güven veriyor öncelikle. Kurulumu kolay. Tek başınıza 10 dakikada kurabilirsiniz. 2 kat ve üstte havalandırması mevcut. İçten ve dıştan açılan fermuarları ve ön ayrı bölmesiyle gayet kullanışlı. Çadırı toplarken dikkat ederek topladığımız için bu işlem kurulumdan biraz uzun sürüyor. Çantasında tamir kiti var. her ne kadar 3 kişilik olsa da bir şekilde 4 kişi uyumayı başardık diyebilirim. Ama tavsiye edeceğim 2 kişi+kişisel eşyalar şeklindedir. Rahat edeceğinizden şüpheniz olmasın.

Eğer amacınız ufak çaplı haftasonu kampları ise kesinlikle tavsiye edilir. Ama daha fazla bütçeniz varsa 5 mevsim çadır alın. Ömürlük olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.