Pts. Oca 27th, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Symbian Nokia'lar İçin Süperötesi Uygulama… N-Desk

1 min read

Symbian işletim sistemi kullanan bir Nokia sahibi iseniz süper ötesi bir uygulamaya hazır olun. N-Desk yükleyerek telefonunuzu tamamen farklı bir hale getirebeiblirsiniz. Bu uygulama klasik menüyü bir kenara atıyor ve size mükemmel özellikler veriyor.

Şahsen Nokia 5800 telefonumda kullandığım uygulama ile bol bol simge içeren bir menü iki harekette karşımda. Tuş kilidi yerini bir fermuar hareketine bıraktığı için artık yan tuşu kullanmak zorunda değilsiniz. Bundan önce kullandığım screen lock uygulamalarında ekranı aktif etmek için bir tuşa basmak gerekiyordu. Bunda ise  gelişmiş özelliklerden ayarlayacağınız sensör özelliği sayesinde elinizi telefonunuzun üst kısmında gezdirmeniz ekranı ve saati aktivite etmeye yetiyor. Bu sayede ister ekranı kapatabilir isterseniz tuş kilidini açabilirsiniz.

Ayrıca kullanışlı menüsü sayesinde klasör klasör gezmeden bütün uygulamalarınıza ulaşabileceksiniz. Düzenlemesi ise çok pratik.

http://store.ovi.com/content/57245 sayfasından telefonunuza uyumluluğunu görebilir ya da yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca Ovi Store üzerinden de indirebilirsiniz.

  • Kısacası o bir kran tuş kilidi.
  • Mükemmel bir saat.
  • Süper bir menü uygulaması.
  • Az enerji çok iş…

 

1 thought on “Symbian Nokia'lar İçin Süperötesi Uygulama… N-Desk

  1. spb shell diye de bi uygulama var.. o da ev ekranını değiştiriyor.. yakın zamanda (belki yarın belki yarından da yakın..) krmayı düşünüyorum. forumlarda şarj çok harcadığını ama çok güzel olduğunu okudum.. Bakmanı tavsiye ederim=)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.