Paz. Eki 20th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Ajanlar Neyin Peşinde?

2 min read

Pazar sabahı saat 7’de kalkınca, normal olarak  abuk subuk haberler okumak şart oluyor. Ama doğrusunu söylemek gerekirse bu kadarını beklemiyordum. Evet aynen haber şu: “AJANLAR SPERMLERİMİN PEŞİNDEYDİ!”

Ama bu kadarla da kalmıyor. “Belki daha çok çocuğum vardır onlar da başka amaçlarla benden alınmıştır. İlk defa konuşuyorum bunu, benim zekâ düzeyimin yüksek olduğunu düşünen ajanlar peşime takıldı, senelerce sperm almak için uğraştılar ve aldılar.”

Evet IQ puanı çok yüksek olan ve uzaylılar üniversitesi, yeşil adamlar fakültesine girmeye hak kazanan Erol Büyükburç, Altın adamlar bölümünden yüksek lisans da yapmış. Bunu da şu sözlerinden çıkarıyoruz: “Size yapılanlar uzaylıların işi olabilir mi, uzaylıların dünyadaki akıllı insanları kaçırıp incelediği söyleniyor, size de bu yapılmış olabilir mi?” sorusu üzerine, “Olabilir” dedikten sonra şöyle devam etti:
“Bir kadınla birlikte olduktan sonra uyandığında vücudunun altın renginde olduğunu gördüm ve bunun ne olduğunu anlayamadım. Ciltte bir parlaklık, değişiklik olmuştu ne olduğunu anlayamadım, daha sonra bir şey oldu sanki beynime çip koydular. Müzikte kimsenin anlayamayacağı bir noktaya geldim.” dedi…

İşte durum bu. Dileriz ki mesleğinde yükselmek isteyen herkese uzaylılar gelip çip takarlar. Tabi altın sarısına boyanma zahmetine katlanmanız gerekiyor.  Herşeyin bir bedeli var, uzaylı olmanınki de sarı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.