Pts. Ara 9th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Okul Da Bitti

1 min read

Yokum ne zamandan beri ortalıklarda. Tabi bunun asıl kaynağı okulu bitirmem. Eğiti öğretim hayatıma noktayı koydum okulu bitirerek. Her ne kadar mühendislik yapmayacak olsam da olmuş bulundum bir kere. Zorlamalı 6 sene sonunda öğrenciliğime noktayı koydum.

Finaller, 3 ders sınavları derken okulu bitirdim. Sonrasında ise 3 haftalık bir yoğun yaşantı. Yavaş yavaş kendime gelmeye başladım. Tabi bu kendime gelme olayı öyle bir rehavet değil. Daha çok düzenli bir iş hayatı havası. Boşa geçen zamanlarımın aksine çok daha dolu dolu ve de yorucu geçecek iş hayatı zamanları bunlar. Ömrümün sonuna dek süreceğini de düşünürsem, daha hızlı bir alışma süreci şart oldu.

Artık biraz daha yaşlanmanın vermiş olduğu durağanlık ile yeni yaşam biçimlerini tanıma zorunluluğu, uzak kıldı buralardan beni. Ama zamanı etkin kullanma konusundaki bu sıkıntım, yaz dönemi sonunda bitecek diye düşünüyorum. Tabi bütün bunlar sırasında da yeni işler ve de uğraşlar bulmuyor değilim. Artık hepsine daha çok ama kendime daha az zamanım var… Takipte kalın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.