Pts. Nis 6th, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü

2 min read

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman oldu. Herkesin beklediği gelişme, bugün resmi oalrak fenerbahce.org sitesinden duyuruldu. Yeni teknik adam 28 Haziran’da göreve başlayacak. 29 Haziran’da da sözleşme imzalayacak.

Bir süredir sportif direktör olarak göreve devam eden Aykut Kocaman, anladığım ve tahmin ettiğim kadarıyla daha gelişmiş yetkilere sahip bir teknik direktör sıfatı ile görev başında olacak. Ülkemizde değişik bir model deneyen Fenerbahçe, bu modeli de İngiltere’nin büyük takımları baz alınarak uygulamaya başlayacak sanırım. Burada sadece bir teknik adam olmaktan ziyade, transferlerin takibi ve gerçekleşmesi dahil bir çok alanda faailiyet gösterecek bir adam haline gelecek.

C. Daum ile anlaşan yönetim, dün görevine son verdikten sonra bugün bir açıklama yapması bekleniyordu açıkcası. Ve o beklenen açıklama ile birlikte bugün resmi olarak yeni teknik adamın Aykut Kocaman olduğu duyuruldu.

Her ne kadar bu büyük takımın başına tecrübesiz biri getirildiği için çok eleştirilse de, Aykut Kocaman ile Fenerbahçe baştan başlayarak yeni bir takım olmaya çalışacak. Bunu geçmiş yıllarda en güzel örnek olarak Barcelona’da gördük. Umarım ki uzun yıllar çalışacak ve başarılara imza atacak bir teknik adam olur.

Fenerbahçe’ye ve hepimize hayırlı olsun.

1 thought on “Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.