Sal. Eki 22nd, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Yeni Uğraşım:Fotoğrafçılık

1 min read

Kendime yeni uğraşlar bulamadan yaşayamıyorum. Bazen müzikle ya da varolan birşeyle alakalı  olurken bazense tamamen yeni bir uğraş buluveriyorum. İşte son uğraşım: Fotoğrafçılık…

Aslında eskiden beri olan bir sevda idi fotoğraf çekmek. Ama ekipman olmaması sebebiyle kompakt bir makine ile çekiyordum resimler… Şimdi ise 1 senedir peşinde koştuğum makineme kavuştum. Canon Eos 450d. Her ne kadar masraflı bir şey olsa da, kendimi yenilemekten ve buna para yatırmaktan çekinmiyorum. Hatta bu sevda öyle bir hal aldı ki, blogumdan bile vazgeçmeyi göze almıştım.

Kısa sürede temel kavramları kaptım ama daha öğrenecek çok şey ve alacak çok ekipman var. Ama ilk adımı attım ya, gerisi yavaş yavaş gelir. Her ne kadar 18-55mm kit objektif pek tatmin etmese de biraz sabır diyorum ve bekliyorum. Filtre ve zoom lensler öncelikli. Sonrasında geniş açı lensler gelir. Hepsi yavaş yavaş.

Bir de örnek foto ekledim, kendi çektiğim. Daha güzelleri de var aslında. Hepsini çok yakında açacağım fotoğraf blogumda paylaşacağım sizinle. Foto blogumu açınca buraya da linkini ekleyeceğim. Ayrıca ayrı bir tanıtım da yapacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.