Cum. Eki 18th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Dursun Zaman

1 min read

Hani istersin ya bazen, dursun o anda zaman. Gitmesin kalsın öylece. Akmasın hiç. Geçmesin saniyeler, dakikalar, günler, aylar… Çok istersin o anların güzelliğiyle ama durduramazsın. Evet yavaşlar gibi görünür aslında ama hiç yavaşlamaz. Sadece daha derinden işlediği için yüreğine, sana yavaşlamış gibi gelir.

Bir dokunuştur bazen, bazen de bir bakış. Bütün bunların hepsi o zaman nehrinde akıp geçer.  Bir yerde suya bıraktıklarını bulamayacaksındır birazdan. Ama sen hep istersin ki akmasın dursun öylece.  O anlar kalır aklında sadece.  O güzel anlar.

Ya o nehirde akıp gidecektir o anlar ya da o derin sularda yüzeceksin ki bıraktıklarınla birlikte olasın hep.  Ya durgun sulara ulaşmak vardır sonunda ya da yitip gideceğin bir şelale.

O anlar var ya, o güzel anlar… Hep güzel kalması dileğiyle…

1 thought on “Dursun Zaman

  1. o anlar güzeldir,özlenendir….her şey bittiğinde sana kalan son şeylerdir belki…ama sorun da burada başlar…o anlar anıya dönüştüğünde elden bir şey gelmez…o nehirde yüzeceksin elbet ama o anıların peşinden değil….o anıların peşinden yüzdüğünde o şelalede yitip gitmek kaçınılmaz olacaktır….belki o anları o anIları suya bırakmak en iyisidir..belki yerlerine güzel yeni anlar gelebilir..belki hiç anıya dönüşmez o yeni anlar..kim bilebilir ki??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.