Cum. Eki 18th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Yeni Oyuncağım Creative Prodikeys

2 min read

Her zaman kendime eğlenecek bir şeyler bulmuşumdur. Son oyuncağım ise Creative Prodikeys Midi Klavye. Bir yandan günlük bilgisayar zamanı harcama aktivitesi yaparken bir yandan da müzik yapabilmek için süper bir icat.

Öncelikle bu cihaz biraz eski bir şey. Yani o kadar da eski olmasa da yeni çıkan ürünlere göre eski sayılır. Ama yine de çok güzel iş görüyor. Yanında gelen programı ile bir sürü enstrümanı yönetebileceğiniz gibi, farklı programlar deneyerek de çok güzel varyasyonlar elde edebiliyorsunuz.

Hemen kendimden örnek vermek gerekirse, FL8 ve Cubase ile birlikte kullandığınız zaman süper kayıtlar alabiliyorsunuz. Ama bütün bunları çok güzel bir şekilde yerine getirmek için sağlam bir ses kartına ihtiyacınız var tabi ki.

Altındaki 3 oktavlık klavyesinden ziyade üstündeki kontroller de çok etkileyici. Multimedya kısayollara sahip olan klavyede bulunan volume kontrol de çok işe yarıyor.

Bütün bunların yanı sıra klavye biraz büyük olduğu için oda tasarımımda ufak değişiklikler yapmak zorunda kaldım. Ama sonuç güzel. Her zaman müzik yapabilmek harika. Güzel kayıtlarım olursa burada sizinle paylaşacağım. Şimdilik öylesine takılıyorum bakalım.

Ayrıca eğer siz de bu ürüne sahipseniz ya da düşünüyorsanız resmi sitesi şurası: http://www.prodikeys.com/products/Prodikeys_PC-MIDI/

1 thought on “Yeni Oyuncağım Creative Prodikeys

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.