Pts. Oca 27th, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Ekranlarda Saba Tümer Fırtınası

1 min read

saba_tumer_sonAslında kısa bir süre değil, uzun bir süredir o ekranlarda. Saba Tümer yaptığı tv programıyla son günlerde çokca dikkat çekmekte. Artık işin tv programı boyutunu da aştı, video sitelerinde boy göstermeye de başladı. Aranan videolar arasında diyebiliriz.

Peki bu hızlı yükselişin sırrı ne?

Belki de ekranlarda böyle şen şakrak bir kadının olması insanları mutlu ediyor. Çok bakımlı görünmesi ve çekici olması sayesinde dikkatleri üstüne çekiyor. Bir kahkaha atmaya başlayınca kimse onu susturamıyor. Bazen de dekolteli kıyafetleri ile ya da giydiği bol giysilerle, bolca göze hitap ediyor. Özetlemek gerekirse çekici, rahat, kahkaha dolu, eğlenceli bir kadın imajı ile ciddi konular peşinde koşan acayip bir kadın.

Peki ya Saba Tümer Kimdir?

5 Aralık 1970’te İzmir’de doğmuş. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okumuş. NTV, Show TV, Star, Skyturk, CNN Turk gibi kanallarda çalıştı. Halen de TV programı devam etmekte.

Onu en son haber sitelerinde ve çeşitli sosyal sitelerde Rıdvan Dilmen’e sorduğu ilk ne zaman milli oldunuz sorusuyla gördüm. Evet gerçekten de değişik bir kadın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.