Pts. Oca 27th, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Yepyeni Bir Kağıt PiL

1 min read

screenshotUzun zamandan beri planlayıp da yapamadığım değişikliği yaptım. Aslında planlarımda sadece tema değiştirmek vardı. Yani belli bir tema yoktu. Onu da bulunca hemen işe koyuldum. Bu yeni temadaki bazı başlıklara da biraz daha eğlenceli satırlar yazdım ki, resmi ve bunaltıcı bir hava olmasın. Tabi kızıl tonlar da biraz iştah açmıyor değil.

Arada bir blogumdan sıkılsam da bu iştah açıcı renk ve yeni düzen bana bir yazma isteği getirebilir diye düşünüyorum. Aslında bu isteksizlik başka bir soruna daha yol açmış. Bunu da yeni farkettim. Yaklaşık 3 aydır site haritam güncellenmiyormuş. Böyle olunca da google amca beni pek salllamamış. Güncelleyince hemen botcuklar başıma üşüştüler. Gelin botcuklar gelin….

Aslında bu yeni tema ile bir test sürüşü de yapabilirim bu başlık altından. Farklı biçimler nasıl görünüyor test etmek lazım:

Alıntı yapmak istersem böyle olacak sanırım.

  1. Sıralı liste olayını hep sevmişimdir.
  2. Sırala sırala git.
  3. Vay maşallah be.
  • Sırasız da böyle oluyormuş.
  • hmmm
  • İyiymiş.

İtalik, Kalın, Çizgili, Alttan çizgili

İyice saçmalamaya başlamadan yazımı bitireyim. Hepimize hayırlı olsun…

3 thoughts on “Yepyeni Bir Kağıt PiL

  1. uzun zamandır takip ederim kagıt pil blogu,
    ben içinde yazan yazılar ile ilgileniyorum daha çok. Ancak temayı beğendim. Bol seolu ve okuyucunun dikkatini çekecek bir oluşum. Reklam yerleşimleride okuyucuyu rahatsız etmeyecek şekilde. Mükemmel. Hade hayırlı olsun diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.