Pts. Oca 27th, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Yenilenip Döneceğim

1 min read

Uzun zamandan beri bu tasarımda çakılı kaldım. Her ne kadar kış gelse de, insanlar soğukla birlikte daha somurtkan olsalar da ben etkilenmiyorum sanırım. Yani temayla falan uğraşacak halim yok diye bir kenarda oturmam. Aslında alayına isyan deyip bütün sitelerimi dağıtacaktım. Evet tam da bu aklıma gelmişken vazgeçtim. Hatta çok gidip geldim. Fakat sonra devam kararı aldım. Herşeyden önce yazmak dedim kendi kendime. Alayına isyan edeceksem, işte buradan ederim dedim. Ve de yeni bir tema ile yenilenip geleceğim.

Ne okul, ne dslr alacağım için para sıkıntısı, hiçbiri kağıt pil sevdasından vazgeçiremedi beni. Madem ki vazgeçmiyorum, o zaman birazcık yeniliğe ihtiyaç var dedim. İşte bu yüzden çok yakında yeni bir temaya geçiş yapmayı planlıyorum. Aslında tek tük de olsa kullanılan bir tema bu. Her ne kadar çok az kullanılan temalara odaklansam da, bu tema üzerinde oynamalar yaparak güzel şeyler elde edeceğimi düşünüyorum. Blogumu biraz daha mizahi yönlere çekmekte fayda görüyorum.

Bu arada DMOZ sağolsun beni Kağıt Pil olarak değil de Taha Küçüker olarak barındırma kararı almış. Ne deyim sağlık olsun. Google tarafından PR3>PR0 kazığından sonra hiçbirşey etkilemiyor beni.

İnadına Kağıt Pil…

1 thought on “Yenilenip Döneceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.