Per. Oca 23rd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Farmville Çılgınlığı

1 min read

Kaçıncı Farmville yazısı oldu bu bilemem ama tek bildiğim şu: Farmville gerçek anlamda bir çılgınlık olmuş durumda. Dün oyuna girişin yasaklanması sonrası herkes giriş yöntemi için internete saldırdı. Ben de bununla ilgili bir yazı yazmıştım, hatta hemen şu yazı: Farmville Nasıl Girilir Farmville Giriş Yöntemi

Ve sonrasında olanlar oldu. 1 dakikada index alan sayfam, evet evet yanlış duymadınız, 1 dakika, yüzlerce kişiyi anında kendine çekti. Öyle ki, sitede 180-190 aktif ziyaretçi gördüm. Dünki hit ise gayet memnun edici oldu. Tam 8k. Yani dün 8000 kişi farmville giriş yöntemini buradan öğrendi. Aslında blog işini falan bırakıp sırf facebook uygulamaları için bir site açsak, hiç de fena olmaz.

Bizi yakından takip edin, ayrıntılardan geri kalmayın…

5 thoughts on “Farmville Çılgınlığı

  1. Komşularımda kendimi görüyorum (alttaki) bunu nasıl silerim.teşekkürler.My.neg. da da çok boş kişiler var ollarada cancel yapıyorum silinmiyor.

  2. selamlar abicim.ben farmville hastasıyım.bugün ortada bisebep yokken sayfa görüntülenemedi daha sonra girmeye çalıstım bu seferde giremedim. banlanmış oldugumu düsünüyorum acaba bunun bi çözümü var mı?
    not:hile programı çok kullandım ama olayın olduğu an kulllanmıyordum…

  3. Farm ville de levelim 51. . Bir Arkadaşım leveli 48 iken bir Günde 22 Level Atlayıp 70 levele ulastı. . Bunu nasıl yaptın diyorum cevap yok. . Söylermisiniz Bunu NASILLLLL Yaptıııııı????????

  4. arkadşım üstelik geveze birarkadaşım takır takır XP kazandıran bir şey bulmuş siz bilirsiniz diye düşündüm
    cevap yazarsanız sevinirim.bir de atından bir sandık geldi
    şifresini yani açma şifresini bulamadım cevabını veya şifreyi yazarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.