Araya Arı Girdi

Buralardan ayrı kaldığımı düşündüyseniz yanılıyorsunuz. Hep buralardaydım aslında. Yazmadım, yazamadım. Çünkü elimi arı soktu. Hemen hikayesini anlatayım:

Mobilya ve beyaz eşya ürünleri satmakta olduğumuz için bir nakliye işi çıktı. Köye gittik, orada aracın içinde elimi soktu arı. Fakat nasıl bir acıdır ki sanki toplu iğneyi sapladılar parmak kemiğime. O gü içinde hiçbirşey olmadı. Ertesi sabah kalktığımda o el bana ait değildi. Başkasının elini vermişler bana. Neyse o gün içinde dayandım. Çünkü iğne gerekliymiş. İftardan sonra hastahaneyi ziyarete gittik. Bir adet avil iğnesini popodan yedik. Ertesi güne ise geri sönüş başladı. Derken kazanın ardından bugün 3. gün. Ve yazı yazabilecek kadar, elimin şişliği indi. Ben de hemen olayları size aktarayım dedim.

Aslınd sadece bu da değil. Bu ufacık arada, sunucu da değiştirdik. Biliyorsunuz ki Yurdum Host internet hizmetleri adı altında iş yapıyoruz. Sunucu da değiştirince bütün yük benim üzerime bindi. Sunucuya panel kurulum, ayarlama, eklentiler, whmsonic, csf firewall, whmcs falan filan bir sürü zımbırtı. Uğraş uğraş bitmiyor.

Bu arada oyun sitelerimi de satmayı düşünüyorum. Satarsam parası ile ne alacağımı şimdiden buldum. Aslında sırf onu alabilmek için satıcam. Çok yakında göstercem ne olduğunu…

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir