Per. Nis 2nd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Bisiklet Dünyası

1 min read

Her ne kadar bisiklet kullanımı çok yaygın olmasa da profosyonel olarak bisiklet kullananlar az değil. Yani hiç bisiklet kullanmayan bir topluma oranlarsak hiç de az değil demek istedim. Bu işi pro seviyesinde yapanlar, elbette daha orjinal ürünlere yöneleceklerdir. Ama ne yazdıkki ülkemizde bu şekilde orjinal parça bulmak çok zor. Bu yüzden genelde yurtdışı sitelere yönelim başlıyor.

Her üründe olduğu gibi bisiklet konusunda da Shopwiki devreye giriyor. Comfort Bikes linki ile hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Bisiklet seçimi konusunda yardımcı olacaktır. Bunun dışında, size yardımcı olacak diğer sayfalar ise şu şekilde:

Kask seçimi konusunda Bicycle Helmets adresini ziyaret etmelisiniz. Unutmayın ki güvenliğiniz açısından, kask takmayı unutmayın.

Kendi güvenliğinizi düşünmekte haklısınız. Fakat bir de bisikletinizin güvenliğini düşünmek zorundasınız. Bu yüzden Bike Locks linkini ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Bu sayfada bisiklet kilitlerini  bulacaksınız.

Bütün bu orjinal parçalar hakkında bilgilere ve bu parçalarını nereden satın alabileceğinize dair bilgilerin devamı Shopwiki Bike adresinde. Ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

1 thought on “Bisiklet Dünyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.