Per. Nis 2nd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Sinemada Son Moda, Çamur Atmak

1 min read

Gazete, dergi ya da internet sitelerinde, son çıkan filmlerle ilgili bir sürü haber görüyoruz. Bu haberlerden en çok dikkat çekici olan ise Cem Yılmaz filmleri. Gora ve Arog filmleri için bir sürü çalıntı iddaası ortaya atıldı. Son olarak da Yahşi Batı filmi için çalıntı haberini okudum gazetede. Evet daha film yok piyasada, sadece resimler yayınlanmış. Ama yine de ortada bir çalıntı iddası var.

Zaman gazetesinin bir ekinde, Yahşi Batı filmi için çalıntı olduğu yazılmış. Yazıyı yazan dikkat çekmek için bu şekilde bir başlık ve içerik kullanmış. Film çalıntı mı değil mi belli değil.

Reklam yapmak istiyorsanız bu devirde, en güzel yöntem olmuş çamur atmak. Halbuki bu yazı başlığı ” Yahşi Batı bomba bomba geliyor” ya da “Yahşi Batı ortaya çıktı” gibi olsa, kimse okumayacak ya da bu haber dikkat çekmeyecek. Ama onlar da işin kolayını bulmuş. Hemen bir çalıntı haberi çıkıyor ve bütün magazinlerde ve de haber programlarında görmeye başlıyoruz. Çok yakında Televizyon kanallarında, haberlerde ve haber sonralarında çalıntı diye haberi çıkacaktır. Aferin size. En güzel dikkat çekme yöntemini buldunuz. Ama bu yöntem de eskiyecek merak etmeyin. Benim en çok merak ettiğim ise, bundan sonraki yöntem ne olacak?

2 thoughts on “Sinemada Son Moda, Çamur Atmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.