Per. Nis 2nd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Blogum ve Ben

2 min read

Aradan uzun bir süre geçti diyebilirim. Her ne kadar yok 2 yıl oldu ya da yok 5 yıl oldu diyemesem de, uzun diyebilecek kadar zaman geçti aradan. İlk başlarda teknoloji blog olmak yolunda çabalasamda, pek beceremedim. Gençliğimde teknoloji ile daha bir içli dışlı olmamdan sonra, 20’li yaşlarımda daha başka şeylere de yöneldim. Bu yüzden sırf teknoloji ağırlığı, bende ağırlık yaptı. Bu yüzden daha farklı konular ve yazılar içeren bir blog doğrultsunda, günlerimi geçiriyorum. Ama ilerisi için bir ayrılık düşünüyorum. Yani farklı tarz bloglar, farklı konularda yazılar. Ama tek korkum şu olacak sanırım: Hepsine yetişememek… Burada her ne kadar farklı konular olsa da, tek bir adres altından devamlı güncel kalabilirken, ayrılık sonucu, her bloguma farklı bir ilgi göstermem gerekecek. Neyse, çok kafa doldurmaya gerek yok. Yapmadan duramam zaten. Yapınca görürsünüz.

Yaz günlerinin vermiş olduğu rahatlama ya da ısınmadan mı ne, pek yazasım gelmiyor. Aslında geliyor fakat o an internet erişimi olmayınca, hevesim kaçıyor. Ama bir 3g zımbırtısı satın alırsam, daha sık yazılar yazabilirim. Fakat onun için de sağlam klavyeli bir şey lazım. Kısacası çok para lazım. Ben yine standat sürüm devam ediyim en iyisi.

Birazcık uzak kaldım dedim ya, yarı tatildeyim sayılır. Bu yüzden de sadece buralardan değil herşeyden bir uzaklık var. Internet dahil. Gecikmeli de olsa yazılar yazabiliyorum neyse ki. Ama güzel şeyler düşünüyorum merak etmeyin. Sadece takip edin yeter…

1 thought on “Blogum ve Ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.