Per. Nis 2nd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Madison Square Garden Organizasyonları

1 min read

madison square gardenNew York’taki bu büyük komplekste, birbirinden farklı organizasyonlar gerçekleşmekte. Basketbol, buz hokeyi maçları ve konserler. 1968 yılından beri ayakta olan bu kompleks aynı zamanda 20000 kişilik bir konser salonu. MSG ya da The Garden olarak da adlandırılan bu salonda düzenlenen organizasyonlar için Madison Square Garden Tickets adresini ziyaret edin.

Müzik adına önemli bir yer sayılır. Bu büyük yapı aslında çok büyük organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Bu yüzden her önüne gelen bu sahneye çıkamıyor. Yani The Garden konserleri genelde çok popüler diyebiliriz.

Basketbol için bir şeyler söylemek gerekirse, şu sözü hatırlatmak yeterli olacaktır sanırım: “Basketbol bir din olsaydı kuşkusuz madison square garden dünyanın en büyük tapınağı olurdu…” Byle bir sözden sonra başka bir şey söylemek gereksiz sanırım. Lakewood Amphitheatre Tickets adresinden incelemeye devam edebilirsiniz.

Önümüzdeki aylarda da Britney Spears, Pink ve Metallica gibi büyükleri ağırlayacak olan mekan, daha bir sürü ünlüyü misafir edecek. Siz de yakın zamanda gerçekleşecek konserleri görmek için tıklayın Comcast Center Tickets

1 thought on “Madison Square Garden Organizasyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.