Pts. Oca 27th, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

İlginç Ürünler Alabileceğiniz Internet Sitesi

1 min read

mantarlambaDurmadan ilginç ilginç ürünlerin reklamını yapıyorum sizlere. Fakat her defasında “Bu ürün ülkemizde yoktur!” şeklinde uyarılarda bulunmaktan sıkıldım. Bu yüzden bu tarz ürünleri bulabileceğiniz internet siteleri hakkında bilgi vermeye başladım. İlk sitemiz ise bendeistiyorum.com Bu sitede hergün sadece 1 ürün satılıyor. Bu yüzden kaçırdığınız bir ürünü, başka bir gün satın almanız çok zor. Gördüğünüzde beğendiyseniz, almanız lazım. Mesela günün ürünü mantar lamba. Üstüne bastığınızda ışık veren bu lamba, 4 tane kalem pille çalışıyor. Fiyatı ise kargo ile birlikte 10 liraya geliyor. Bu ve bunun gibi ürünleri, www.bendeistiyorum.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ayrıca eğer paro kartınız var ise, bu sitede yaptığınız alışverişlerde paro puan da kazanabilirsiniz. Eğer ilginç bir hediye olsun hem de fiyatı uygun olsun diyorsanız, bu siteyi mutlaka ziyaret edin derim.

7 thoughts on “İlginç Ürünler Alabileceğiniz Internet Sitesi

  1. bulunmazhintkumasi.com/ var…Ürün yelpazesi geniş,ilginç ve kişiye özel ürünlerle adından söz ettirecek gibi…Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.