Per. Oca 23rd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

İnternet Sektöründe Gelişmeler

2 min read

Bildiğiniz gibi çağın en büyük gereksinimi haline gelmiş Bilgi ve Teknoloji sektörü her geçen gün çığ gibi büyümektedir. Bu kadar ilgi duyulan bir sektörde tabiki işi iyi yapan firmaların rekabet gücü dahada artmaktadır. Bunlardan bir Bursa firması olan Nette İnternet Teknolojileri firmasını da göserebiliriz. Yaklaşık 1 yıldır faaliyet gösteren Nette İnternet Teknolojileri diğer benzer firmalar gibi sadece web tasarım hizmeti vermeyip reklamcılık , seo optimizasyon çalışmaları gibi bir çok alanda da destek vermektedir. En çok ilgimizi çeken tarafıda kendi yayın gurubu olmuştur. Eskilerin anasına bakarak kızı alma felsefesi yeni jenerasyonda yaptıkları çalışmaya bakarak hizmet almaya taşıdılar. Bu anlamda örnek gösterebilecek çok güzel çalışmaları var Nette firmasının. Oyun sektöründe oyunlife.com herkesin ilgisini çeken onbinlerce kişinin takip ettiği bir web sitesi oldu. İçerisinde çoçuk oyunlarından kız oyunlarına, araba oyunları ndan zeka oyunlarına iyi vakit geçirecek bir çok oyun bulmak mümkün. Sitede varmısın yokmusun oyununuda tavsiye etmeden geçmek istemiyorum:) Sektöre anlamda Türkiye’nin en popüler firma rehberi sitesi olan e-sirket.com da Nette tarafından yayına sokulmuştur. Eğer tam bir haber tutkunu iseniz ve gündemi yada günlük gazeteler takip etmek istiyorsanız haberkolik.com.tr ile Nette bu alanda da size en güzel şekilde hizmet etmektedir. Yeni yayına aldıkları bir diğer proje de kilolarından rahatsız olan internet kullanıcıları ilgisini çekecek rejim sitesi rejimde.com’ dan da büyük bir başarı bekliyor Nette. Bu yayın gurupları içerisinde daha bir çok siteyi saymak mümkün. Siz en güzeli internet projeniz varsa nette uğramadan geçmeyin…

1 thought on “İnternet Sektöründe Gelişmeler

  1. evet türkiye’de bilişim sektöründe en hızlı gelişen bir grup kurdular ama daha amaçlarına ulaşamadılar sanıyorum ben benim bu kadar sitem olsaydı nokta medya gibi bir reklam platformu kurardım.
    http://www.virgul.com bence böyle türkiyede daha çok farkedilirler.Nette.com.tr bu kadar iyi projelere imza atmışlar ama halen piyasadan onlara karşı bir talep bulunmamaktadır yani şu anda sadece kendilerine çalışıyorlar denilenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.