Michael Jackson Da Öldü

8277546Çocukluğumun yıldızı idi o. O bir dünya starı, pop kralı, vücudunu resmen harcayan biri… Artık ne olarak hatırlarsanız hatırlayın. Fakat sadece hatırlayacaksınız. Çünkü çok uzaklara göçtü.

Thriller, Billie Jean gibi unutulmaz şarkılarla bizi uçuran, moonwalk dansını icat eden bu adam, 80lerde doğmuş bütün herkesin kalbinde özel bir yere sahiptir. Pop müzik denen şeyi bütün dünyaya gerçek anlamda göstermiş, müzik ve dans ikilisinin buluşmasını sağlamıştır.

Ağustos ayında 51 yaşına değecekti fakat o günleri göremedi. Adı son zamanlarda çocuk tacizi davaları ile geçti. Sonra gitti çocuklarından birini pencereden aşağı sarkıttı diye olay oldu. Siyah olan rengini beyaz yaptırdığı için diğer siyahilerden tepki aldı. Yüzü gözü resmen eridi. Yani bir dünya devi idi fakat bu herşeyin çok güzel olmasına yetmedi. Bakınca baya bir sansasyonel hayatı vardı. Belki de rahata huzura erdi adam. Allah rahmet eylesin diyelim. Bu adamın emeği çoktur. Belki bizim üstümüzde yok ama, mutlaka ilaç olduğu bir yerler var. Kim ne derse desin.

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir