İlginç Teknolojik Ürünler

Her geçen gün başka bir ilginç ürünle karşı karşıya kalıyoruz. Ben de son zamanlarda bu ürünlerden örnekler gösteremedim. Aslında önceleri sık sık, bu tarz ürünleri size anlatıyordum. Ama sonraları aksatmaya başladım. Özellikle bilgisayar parçalarının aldığı birbirinden değişik şekiller, insanı alışverişe zorluyor. Ama ne yazıkki bu ürünler ülkemizde bulunmuyor. Gelmesi ise biraz uzun zaman alabiliyor. Bu yüzden uluslararası alışveriş sitelerinde bu tarz ürünler aramaya çalışıyorum. Bulursam sizlere de haber vereceğim.

rocky-iii-usb-thumb-450x195

Rocky Usb Bellek

Bu gördüğünüz usb bellek. Fakat Rocky serisinden fazlaca etkilenmiş görünüyor. Bulsam hemen alırım denebilecek bir ürün. Yurtdışında 30 dolara satılan ürünü bulmaya çalışıyorum.

LEGO-Cello-2-thumb-450x623

LEGO Yapımı Çello

Aslında başlık ilginç oldu. El yapımı gibi fakat bunu eller yapmamış. Bunu lego yapmış. Daha doğrusu, legolar birleştirilerek yapılmış. Uzaktan bakıldığında, gerçek bir çellodan farkı yok gibi. Tek farkı ses çıkarmıyor olması…

v8-sharpenerV8 Kalemtraş

Bu gördüğünüz kalemtraş, 8 silindirli bir motor gibi görünse de aslında 4 adet kalem pil ile çalışıyor. 20 dolarlık bir fiyata sahip bu ürün, oldukça prestijli görünen bir masa üstü aksesuarı olabilir. Bulup almak lazım.

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir