Biri Adsl Yazlık İnternet

Biri adsl kullanmaya başladım ben de. 2 gün önce başvurdum ve dün internetim hazırdı. Bu sürenin öncesinde, tarifeleri gezerken çok güzel bir şey ile karşılaştım. Biri adsl tarafından sunulan yazlıkçı biri tarifesi, çok hoşuma gitti. Bu tarifeye göre mesela 4 gb limitli 1 mbps adsl hizmeti toplamda 89 TL. Yani modem ve 3 aylık internet hizmeti toplamda 89 liraya geliyor. Eğer kısa süreliğine internet hizmeti almak istiyorsanız, çok güzel bir fırsat. Biri.com.tr adresinden detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Ben de biri kullanmaya başladım ve o birbirinden değişik biri geyiklerine alıştım. İçeride biri var ya da biri bizi kurtarsın falan filan. Ama en güzel uyan şu olurdu herhalde: biri bana gelsin…

“Biri Adsl Yazlık İnternet” için 5 cevap

  1. ben hiç memnun değilim biri.com(koç netten)6 aydır fatura gelmedi 167tl fatura geldi aradım efendim sistemde arıza varmış ben her ay faturama göre öderim varmı böyle bişey arkadaşlarbu benim suçummu üstelik hiç bir kolaylık yapmıyolar ne gerekiyosa ödeyip çıkacam sinir oldummmmmmmmmmmmmm

  2. İnternet taşıma kampanyası iyiye gidiyor bence. memnun olmadığınız internetlerimizi atmayıp değiştirelim sadece hehe : )
    ttnettedeyim, biri’ye geçtim. şimdilik ilk ayımdayım. baya iyiy gidiyor simdilik. paylasmak istedim.

  3. bu sene de var yazlıkçı biri kampanyası. bence orijinal ve çok başarılı bir çalışma.

  4. yazlıkçı biri çok hoşmuş gerçekten :D mantıklı bi tarife olmuş sadece yazlığa giderken alacaklar için. avantajlı. ben en çok birinin modemine telefonu bağlayıp konuşmayı seviyorum çünkü çok ucuza geliyo :) ilk ayı hele ücretsiz konuşuyosunuz doyamadım resmen :D zaten telefonk onuşmayı çok seven bi insanımdır tam benlik bi hizmet telefon hizmetleri :) 

  5. Bence de; fiyat olarak her şirket aynı çizgiyi izlese de Biri sunduğu artı özelliklerle öne geçmeyi beceriyor.

Bir Cevap Yazın