Perfect Combination T-Shirt ve Ben

t-shirtSevgilim sağolsun durmadan bana türlü türlü tişörtler alıyor. Bu bahsettiğim ve de resimde gördüğünüz tişört de onlardan birisi. Üstünde bulunan resimlerde tamamen olasılık yatıyor. Yalnız buraya kadar herşey düzgünken, sokakta dolaşmaya başlayınca işler değişiyor. Millete laf anlatmaktan içim bayıldı artık. En son macerayı da su faturası ödemem sırasında yaşadım. Baktım adam veznenin arkasından ayağa kalkmış üstümdeki resimlere bakıyor. Artık millete laf anlatır oldum. Çünkü göremiyor alt tarafı da. Bak diyorum şöyle şöyle yazıyor. Adam güzelmiş falan filan yorumlar yapıyor. Aslında bu tarz ilgileri bayan arkadaşlardan bekliyordum ben fakat olmadı henüz. :)

Giymeye devam edeceğim bunu. Mutlaka daha komik şeyler çıkacak ortaya. Bu tişörtten giyen birisini görürseniz diye, resim de ekledim. İyice bakın. En azından, karşılaştığınızda bu neymiş diye dikkatli dikkatli bakmak zorunda kalmazsınız :)

“Perfect Combination T-Shirt ve Ben” için 3 cevap

  1. tshirtflamingo.com bunun gibi tshirtler var mesaj içerenn bi bakın isterseniz

  2. Bu tür T-Shirtleri bende çok seviyorum. Anlamlı ve bir o kadar da komik mesajlar içerek t-shirtler :) Ben de karşılaştığımda param oldukça almaya çalışıyorum …

  3. Taha bu tişört çok güzelmiş de insan bi adresde verir nerden temin edeceğiz biz bu ve bunun gibi tişörtleri :D

Bir Cevap Yazın