Öğrenci Ne Yapsa Yeridir

Hayatımızın en özel ve de en güzel günleri öğrencilikte geçer aslında. Her ne kadar okul falan filan çok sıksa da öğrencilik güzel şeydir. Hele bir de üniversite öğrencisi iseniz, artık kendi başınızın çaresine bakmaya alışmışsınız demektir. 

Ev arkadaşlarınızla, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz zorlukları aşarsınız. Bazen maddi sıkıntılar bazen de manevi sıkıntılarla uğraşırsınız. Bekar evi ya da öğrenci evinde oturduğunuz için de özellikle ev eşyaları sorun çıkartır ya da hiç bulunmaz. Böyle durumlarda ev içinden bir yaratıcı kişilik ortaya çıkar ve bir şey icat eder. Bu icat ütüden elektrikli ısıtıcı yapmak ya da bira fıçısından televizyon sehpası yapmak olabilir. Bu tarz ilginç icatları ve değişik ev hallerini görebiliyoruz her yerde. 

İşte bütün bu saydıklarım karşısında denebilecek bir söz var: Öğrenci ne yarpsa yeridir… İşte bu sözü baz alan bir yarışma söz konusu. http://www.ogrencineyapsayeridir.com/ adresinden bu yarışmaya katılabilir ve en ilginç anınızı ya da icadınızı sergileyebilirsiniz. Sonunda güzel ödüller de var. Evinizde size ait, tasarımı sizin imzanızı taşıyan ilginç bir şey varsa durmayın katılın.

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

2 Comments

  1. gerçektende cok güzel bir site. Facebookta bunun bir videosu var, içerisinde inanılmaz komik fotoğraflar var. Öğrencilik asla unutulmayacak yıllar hepimiz için ve bir daha yasayamayacağımız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir