Eski Madeni Para İster misiniz?

goldpanda-01Hep bir madeni para biriktirme hevesi olmuştur. Ya da eskilerden delikli paralar falan görünce içimiz gitmiştir. Çünkü biraz daha zaman geçince o paralar çok değerli olacak. Peki ya bunu eskiden de değerli olan özel basım paralar için yapmak ister misiniz?

Bunun için güzel bir adres isterseniz buyrun, buy gold coins adresine tıklayın. Tabi bu sitedeki paralar bildiğimiz paralardan biraz daha farklı. Farklı derken daha pahalı. Binlerce dolar değerinde madeni paralar var. Sitede altın ve gümüş paralar var. Daha çok Amerkia ve Kanada basımı bu paralar, özellikle üstündeki baskılarla dikkat çekiyor.

Üzerinde panda ya da bufalo olan bu değerli ve de antika paralardan,  buy gold bullion  sitesinde bulmak mümkün. Sitede 1800lü yıllardan paralar bile var. Sol üstten gold coins kısmından altın paralara ulaşabilirsiniz.

Bu paralar genel olarak geleceğe dönük yatırım amacıyla basılmış, değerini hiçbir zaman yitimeyecek paralar. Bu yüzden siz de kendinize bunlardan bulabilirsiniz. Özellikle paraların tanıtımı da gold ira transfer linklerinde mevcut. 

Hele bir de resmini verdiğim paraya bayıldım. 2008 basımı bu parayı satın almak isterseniz, fiyatı en küçük boy için yaklaşık yüz dolardan başlıyor. Daha sayamadığım kadar güzel ve çok koleksiyon parçasını buy gold adresinde bulabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir