Doğum Günün Kutlu Olsun KağıtPiL

pasta24ws Bugün geri döndüm. Tam da blogumun doğum gününde. Aslında çok daha güzel planlarım vardı. Ama maddi yetersizlikler içerisine girdiğim bu günlerde,  hayallerim suya düştü biraz. Ama olsun. Bunu telafi edeceğimi düşünüyorum. 

Bugün 26 mayıs. Tam 1 yıl oldu yazmaya başlayalı. Bir çok gere blogumun teması değişti, içeriği değişti. Daha bir sürü olay oldu. Fakat bu 1 yıl içinde bu yazı dahil tam 690 yazı yayınladım. Darısı binlere ve on binlere olur inşallah.

Bu bir yıl içinde yeri geldi dertlendik, yeri geldi neşelendik. İyi kötü yorumlar aldık. Bazılarından küfür işittik. Bazı küçük öğrenci arkadaşlara yardımcı olduk. Yeni yazarlar aldık sonra yazarsız kalıp tek başımıza devam ettik. Herkese desteğinden dolayı teşkkür ediyorum. Teker teker hepsine.

Ama yıllar geçiyor diye durmadık. Yeni yeni şeyler hazırladık. Yeni bloglar açtık farklı denizlere yelken açtık. Yeni uğraşlar bulduk aynı zamanda. Ve duracağımı da hiç düşünmüyorum.

Çok yakın zamanda sizlere wordpress temaları sunacağım. Ücretsiz temalar. Bunun dışında uğraşmakta olduğum diğer sitelerden de bahsediyorum ve bahsetmeye devam edeceğim. Bu yüzden size tavsiyem Kagitpil.Com’u yakından takip etmeye devam edin. Herkese iyi akşamlar…

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

6 Comments

 1. kuymaklı kutlama yaptık ya olm daha ne istiyosun 😀 pastadan daha değerli birşey kayseri il sınırlarında 😀

 2. tüm engellemelerime ragmen ayakta kalmayı başarmış nadir blog. hepi börtdey : )

  ben de kuymak istiyorum.

 3. KağıtPiL.com orta doğu ve balkanların en iyi blogu 😛
  verdiğin emeklerden dolayı okuyucuların olarak biz de teşekkür ederiz 😉 faydalı, başarılı, güzel yazılı nice yıllar dilerim..

 4. efenim KağıtPiL ailecek ilgiyle ve severek takip ettiğimiz bir blog olup başarılarının devamını diliyoruz.ama ama şunu da hatırlatmadan geçemeyeceğim..Taha bey unutmayınız ki buradan takipçilerinize birinci yıla özel bi hediye çekilişinden bahsetmiştiniz,böyle önemli ayrıntıları atlamayalım lütfen 😀
  şaka bi yana..okurlarının hergün artması dileğiyle Nice Yıllara KağıtPiL…

 5. Nian hediye çekilişi için pek müsait değilim. Özellikle hiç param kalmadığı için maddi açıdan mutsuzum. Ama parasızlığın verdiği manevi huzura eriştiğimi düşünüyorum. Rahatım. Bu rahatlık paha biçilemez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir