Paz. Eyl 22nd, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Oyun Blogum

1 min read

Bir süre önce oyun sitemi açtığımı duyurmuştum. Fakat kullandığım AvArcade scriptinde o kadar uğraşmama rağmen, google tarafından domain filtreye girince ben de içeriğini tamamen değiştirmeye karar verdim. Ve yeni bir fikir geldi aklıma. Farklı bir şey olmasını istedim. Ve bir oyun blogu açmaya karar verdim. 

Siteme girmek için tıklayabilirsiniz. Oyun Oyna  

Blogumda özellikle flash oyunları paylaşıyorum. İnternetten bulduğum ve oynanmaya değer flash oyunları ekliyorum. Ayrıca oyunlar hakkındaki fikirlerimi ve oyun açıklamalarını da bulabilirsiniz. Siteye girenler beğeniyor genelde. Çünkü bunu yapmamdaki amaç kesinlikle farklı bir şey yapmaktı. 

Peki normal oyun sitelerinden farkı ne?

Diğer oyun sitelerinde dolaşırken belki binlerce oyun bulabilirsiniz. Ama oynanacak güzel oyun sayısı her zaman çok azdır. Özellikle oyun oynayacak yaşı biraz geçtiyseniz, ama yine de flash oyunları seviyorsanız, zamanınızı harcamadan en güzel oyunlara ulaşabileceksiniz. Bu konuda çok iddaalı laflar oldu bunlar. Ama ben kendi oyun zevkime güveniyorum. Bence blogumu favorilerinize ekleyin. Ve devamlı takip edin. Elimden geldiğince sık oyun yüklemeye çalışıyorum.

1 thought on “Oyun Blogum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.