Posta Kutusu-Mail Boxes İster Misiniz?

Her ne kadar ev dekorasyonu gibi şeylerle pek ilgilenmesem de, ilginç bulduğum siteleri sizinle paylaşmayı seviyorum. Bu sitede belki de eskide kalan bir şey gibi dursa da çok güzel posta kutuları buldum.  Her bir yanı çok güzel işlenmiş, sadece görünümlü bu posta kutuları, sizi alıp eskilere götürecek. Mailboxes adresinden ulaşabileceğiniz bu posta kutuları eminim ki evinize daha farklı bir hava katacak.

Biraz sayfalarda dolaştıkça farklı ürünler de ortaya çıkıyor. Mesela tarihi eser görünümlü posta kutularına raslayabilirsiniz. Sanki antik çağlardan kalmış görünümü var. Bu posta kutularının yanı sıra farklı ürün çeşitlerini de bulabilirsiniz sitede. 

Posta kutularına yani mail boxes geri dönersek çoklu olanları da göreceksiniz. Evinizin dış görünümüne göre seçebileceğiniz çok güzel modeller var. Sağ taraftaki menüden istediğiniz kategorideki ürünlere bakabilir, yine bu yan menüde bestseller yani en çok satan ürünlere bakarak, insanların eğilimleri konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. 

Ayrıca sitede ilginç bir ürün gözlerimden kaçmadı. Amerikan filmlerinde ya da çizgi filmlerde görmeye alışık olduğumuz metal posta kutularından da var. Hani şu yan tarafında kırmızı zımbırtısı olanlardan. Commercial Mailboxes adresinde yaklaşık 2500 adet farklı ürün var. Her ne kadar ülkemizde bu tarz ürünlerin pek bulunmadığını her seferinde hatırlatsam da, bu tarz siteleri size önermemdeki asıl amaç fikir verici olmalarıdır. 

Residential Mailboxes sizin için ilham verici olabilir. İster kendi ev dekorasyonunuzu yapın isterseniz bu tarz şeylere meraklı olun. Hepsini inceleyebilmek için tıklayın.

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir