Eskisi Gibi

2 günlük bir ara verdikten sonra yeniden yazma zamanıdır deyip klavye başına geçtim. Eskisi gibi çok istekli olmadığım için yazmaya, yazılar daha seyrek olmaya başladı. Aslında bunda şu sıralar içinde bulunduğum ruhsal durumun da katkısı var. Evde oturdukça, ruhunun sıkıldığını hisseden birinden daha ne beklersiniz ki. Ne yazayım ben şimdi.

Başkalarının yaptığını yapmak içimden hiç gelmiyor. Yok hadise ne hadise çıkarıcak, yok serdar ortaça  kim orta açıp kafa vurdu. Bunları yazasım hiç gelmiyor. Blogumu magazin haberlerine çevirmek gibi bir niyetim yok. O yüzden artık eskisinden daha çok düşünüyor ve daha az yazıyorum galiba. 

Tabi başka şeyler de ortaya çıktı. Diğer işlerden yazı yazmaya ve de düşünmeye zaman bulamamaya başladım. Sınavlar, özel hayat, hosting işlerim falan. Bu hafta iyice bunaldım. Anlamsız sunucu hataları ile boğuşmaktan yoruldum. Gece yarılarına kadar aptal aptal şeylerle uğraşmak zorunda kaldım. Bugün cuma (23:58) ve bu haftayı bu gereksiz işlerden sıyrılmış olarak bitirmek istiyorum. Bloguma ve kendime daha çok zaman ayırmak istiyorum. Bakalım becerebilecek miyim? (Ve bunu yazarken bir iş daha çıkar…)

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir