Pts. Ağu 19th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

NTV’de Durmadan Yemek Yiyen Adam-TADI DAMAĞIMDA

1 min read

Arada sırada NTV izlerken karşılaştığım bir program var. Tadı Damağımda. Aslında arada sırada tabiri garip oldu. Ama program saatlerini bilmediğim için böyle söyledim. Programın sunucusu Gurme Vedat Milör, birbirinden güzel lezzetleri bulmak için yola çıkıyor. Ve mekanları geziyor. Mekanları ambiyans, servis kalitesi, lezzetler, içecekler gibi sınıflarda derecelendirerek, fırsatı olanlar için gidip gitmeme konusunda bilgilendiriyor.

Bu adam gerçekten bir şeyler biliyor dediğim bir program. O yüzden seviyorum. Aslında ilk bakışta bir yemekteyiz furyası ürünü gibi görünmüştü gözüme. Ya da bu program daha önceden de varsa bile dikkat etmemiştim. Tam olarak bilemiyorum. Fakat bu kadar kaliteli bir yemek programı görmedim. Aslında tam olarak yemek programı kavramına oturmuyor. Yeni bir stil oluşmuş durumda. Gittiği mekanlarda yemeklerin yapılışını gösterirken, hangi yemeğin ne zaman nasıl yenmesi gerektiğini, şarap seçimini ve bu tarz püf noktaları da izleyiciye sunduğu için klasik program kalıplarından hiçbirine uymuyor. Aslında halen izlemediyseniz bence bir izleyin. Tavsiye ederim. Bu fast food karşıtı adam ile yemek yemenin zevkine varın.

Tadı Damağımda Salı Günleri 21:00’da NTV’de…

3 thoughts on “NTV’de Durmadan Yemek Yiyen Adam-TADI DAMAĞIMDA

  1. program çok güzel cidden..çok ilginç bilgiler öğrendiğim olmuştur..gittiği yerler de gerçekten güzel…ama adamın yemek yiyişi beni benden alıyor..bir şey değil canım çekiyo yaa=))))

  2. benim görüşüm farklı aliceden,hayatımızda zengin insanlar bir kenara bırakıp düşünmek lazım,nasıl o yemekleri yapabilelim nasıl o yerlere gidebilelim ve o içkiler nasıl içebilelim,inanın haytımızda o kadar sorunlar var ki,ben bu programı izledğimde inanın moralim bozuluyor,ekmeği bulamayan insanları düşündükçe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.