Pts. Ağu 19th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Ekonomik Şıklık

1 min read

Bir çok kadın veya bazır erkekler şık oluyum derken kendilerini çok kaptırabiliyorlar. Herşeyi bilen internet bunu da biliyor ve duruma müdahale ediyor. ShopWiki sizin için en iyi alternatifleri biliyor. Bir nevi alışveriş tavsiyesi ansiklopedisi gibi.  Bir şey satınalmadan önce girip inceleyebileceğiniz bir site.

Alışverişe planlı çıkmak istiyorsanız bu stieye uğrayabilirsiniz, fakat ingilizce şart. Az da olsa anlayabileceğiniz kadar olmalı. ShopWiki’nin bu at sayfası bir clothing buying guide. Yani giyim kuşam rehberi. Ceketler, gömlekler ve bütün bu şıklık yarışındaki yardımcılarınız hakkında bilmediğiniz taktikler öğreneceğiniz Accessories sayfalara bir göz atın derim.

Aslında şu bahar günlerinde asıl bakmanız gereken yaz için tavsiyeler de olabilir. Womens Summer Style Guide kısmından da yaz için woman summer clothing style yani kadınlar için giyim kuşam önerileri alabilirsiniz.

Bir de bayanlara önerim olacak. Gladiator tarzı ayakkabılar bu sene moda. Bu tarzın değişik modellerini incelemek için Gladiator Shoes sayfasına bir göz atın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.