Pts. Ağu 19th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Evinize Farklı Tasarım

2 min read

Evinizdeki lambaların, ışıklandırmanın ya da banyolarınızın farklı görünmesini istersiniz. Fakat ülkemizde bu ve buna benzer bir tasarım anlayışı içeren bir satış politikası uygulayan yok gibi birşey. Durum böyle olunca imkanı olanlar yurtdışına yöneliyor.  Aslında bahsedeceğim şey tam olarak bu değil.

Yaşadığınız ortamlarda ilginç lambalar ya da ilginç akseuarlar olmasını istersiniz değil mi. Bu ise keşfettiğim yeni bir site. Evimizde ufak detay olarak gördüğümüz çoğu şey bile çok ayrıntılı düşünülmüş. Örneğin lighting products kısmında bakacağınız bir sürü ışıklandırma ürünü, evinize katabileceğiniz farklı hava için fikir verici olabilir. Sitenin açılışında yani şu sayfada lighting  en son kampanya ürünleri gözünüze çarpabilir. Fakat bunlar kampanyalı ürünler olduğu için sıradan ve basit görünüşlüler. Daha güzelleri alt sayfalarda mevcut. Fine art lamps yani çok süslü avizeler de var. Bazılarının görünüşleri harika. Aslında bu tarz ürünlerden ülkemizde bulmak da mümkün fakat bu kadar çeşitli olmuyor. Bu ürünleri de bahsettiğim sitede fine art lamps sayfasında inceleyebilirsiniz.

Maxim lighting kısmı ise biraz daha bizim görmeye alışık olduğumuz türden. Daha çok sade ve şık görünümlü bu ışıklandırma seçenekleri maxim lighting kısmından incelediğinizdei fikir verici olabilir.

Bir de sitede dikkatimi çeken troy serileri oldu. Truva’ı bize hatırlatacak şekilde tasarlanmış ürünlerle dolu house of troy lighting sayfalarında, evimizi truva evine çevirecek ürünler mevcut. 

Gördüğünüz gibi pek çok seçenek var. Aslında girip şansınızı deneyebilirsiniz. Belki de ülkemize gönderim seçenekleri vardır. Alamasanız bile fikir vermesi açısından çok güzel bir site bence. Lighting sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.