Pts. Ağu 19th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

KağıtPiL 1 Yaşına Doğru Gidiyor

2 min read

Mayıs ayında 1 yaşına değecek KağıtPiL. Ben de güzel bir doğum günü yapmayı planlıyorum. Ama planladığım şeylerin hepsini yapmadığım için hemen heveslenmeyin. Aslında 1. yıla özel bir çekiliş yapmak aklımdan geçti. Ama çekiliş işin içine girince ödül vermeden olmuyor tabi. Bu arada bundan bahsederken Nihan kod adlı arkadaşım bir fikir verdi. Büyük ödül seninle bir akşam yemeği olsun diye. Ben de bu fikre sıcak baktım aslında. Ama “akşam yemeği” kavramı geçmişten beri bana biraz tuzlu göründüğünden bu fikri biraz daha irdeleyip şunu geliştirdim. Bizim evde olsun bu yemek. Allah ne verdiyse yiyelim. Genelde öğrenci evi formatına uygun olarak patatesli yumurta, sucuklu yumurta ya da 2 yumurta yendiğinden, ödülü kazanacak arkadaş buna hazırlıklı biri olmalı. Bu koşullara uygun bir talihliyi çekilişle tayin etmek güç olacağından en iyisi ben birini seçiyim. Onu talihli gibi gösteririz. Ya da madem daha ekonominik bir ödül ve ödül töreni olacaksa talihli sayısını artırabilirim. 

Şaka bir yana ilk yıla özel birşeyler yapmak isterim. Bu konuda bana destek verebilecek ve bu organizasyona katılabilecek arkadaşlardan fikirler bekliyorum. Tabi çoğu beklentim gibi bu da ortada yavan kalabilir. Bunu da yazıya yapılacak olan daha doğrusu yapılmayacak olan yorumlardan anlayabilirsiniz. Genelde yorumcu arkadaşlar çok teşekkürler tarzı yorumlar yaptığı için bu tarz yorumları yok sayacağım. 

Organizasyon olup olmayacağı ya da olursa EP yani ev partisi yapıp yapmayacağımızı sizlere haber vereceğim merak etmeyin. Biliyorsunuz ki ben bir ev insanıyım. Ev insanının ödülü de evde bir akşam yemeği olabilir. Ya da hiç beklenmeyecek bir ödül olabilir. Mesela büyük ödül olarak araba verebilirim. Bunun için yapmanız gereken ad soyad bilgilerinizle birlikte kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu, aralarında boşluk bırakarak 054456141XX numaralı cep telefonuma mesaj olarak yollamak. Katılım çok olursa ödül Ferrari olabilir.

6 thoughts on “KağıtPiL 1 Yaşına Doğru Gidiyor

  1. aga büyük ödül olayı şöle olsun…Pikachu çiğ köfte yapsın. Sizin evde çiğ köfte partisi olsun işte 🙂 hem evde hem parti 😀

  2. çekiliş ve büyük ödül konusunda hala ısrarcıyım,yemekte de yağlama olsun hatta o da bonus olur :)))

  3. ben çekiliş şartlarını söyledim. ya dediğimi yapın ya da sponsor olun. ödül verelim. mcyagar senin sitenin reklamını yaparım 1 ay sen sponsor ol 😀 nihan kod adlı arkadaş yağlama da olabilir. ama çarşıdan alıp gelirim ben evde olur yemek yine de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.