Per. Ara 5th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Oyun Oynayalım.Com Yeni Oyun Sitem

2 min read

Son zamanlarda kendime yeni bir uğraş buldum. O da oyun sitem ile ilglenmek. Her ne kadar Google beni sevmese de oyun sitem ile uğraşıyorum ve sevilmesini bekliyorum. Domaini yeni kayıtlamama rağmen arama sonuçlarında sanki bir sandbox havasında dolaşıyor. Bunun geçmesini bekliyorum. 

Tabi birden fazla site olunca yazılar da aksıyor. Sadece oyun sitem de değil forum sitesi, hosting, film izleme sitesi falan baya bir uğraşacak şey buluyorum kendime. Ama bunların içinde en sorunlusu görününen şu anda oyun sitem. Nedendir bilinmez ama ya filtrede ya da sandboxta site. Av arcade yükleyip oyun paketini editlemem sonucunda yaklaşık 1300 oyun ile açmıştım siteyi. Geriye kalan ise oyunlara Türkçe açıklamalar yazmak oldu. Tabi oyun sayısı çok fazla olunca bu iş de zor oluyor. Hele bir de bu aralar sınavlarım olduğu için pek uğraşamıyorum. 

O kadar söyledim bari sitenin adresini de vereyim: Oyun Oynayalım  Sizi de beklerim siteye. Çok güzel oyunlar var. Üst kısımda sizin için seçtiklerimiz bölümünde Süper Frikik oyunu var. Ben ona bayılıyorum. Çok yakın zamanda da 3 boyutlu flash oyunlar yükeleyeceğim. Başka bir oyun paketi bulursam yükeleyeceğim olmazsa da teker teker yüklerim. Özellikle güzel oyunları seçmeye çalışıyorum. 

Aslında bu iş ile uğraşmak eğlenceli. Çünkü kendim de flash oyunları çok seviyorum. Hatta oyunları düzenlerken çok yavaşım. Çünkü bazı oyunları test edeyim derken saatlerce oynuyorum 🙂

Adres:    Oyun Oyna   (Tıklayın)

4 thoughts on “Oyun Oynayalım.Com Yeni Oyun Sitem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.