Pts. Ağu 19th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Barcelona:Yeni Rüya Takım

1 min read

Dün gece Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Barcelona ve Bayern Munich maçında tam 4 gol vardı. Aslında ben en az 6 gol bekliyordum fakat ikinci yarı barça fazla asılmadı maça. Tabi barça ilk yarıda yapacağını yapmıştı zaten. Topla oynama yüzdesi olsun, korner sayıları olsun ya da en önemlisi skor olsun, hepsinde ezdi rakibini. 

Bence bayernin başkanı devre arasında barçaya para teklif etmiş de olabilir. Daha fazla rezil etmeyin diye 😀 Ama hepsinden önemlisi barçanın yaptığı paslardı. Adamlar pire gibi oradan oraya zıplıyor,50-60 metrelik süper paslar veriyorlar. Top kontrol süper. Takım içi yardımlaşma hoş. Falan filan. Daha ne sayıyım. Adamlar bana göre rüya takım olmuşlar bile. Herşeyleri çok güzel bir tek kalecileri dandik. Ona da buffon transferi ile çözüm bulacaklarmış sanırım. Eğer bu tranfer de gerçekleşirse, onları durduracak takım çıkmaz. 

Dün geceki maçtan gol görüntülerini izleyince siz de hak vereceksiniz bana. Görüntü kalitesi biraz düşük ve sadece ilk iki gol var. Ama idare edin. 

İlk 2 Gol Video:


1 thought on “Barcelona:Yeni Rüya Takım

  1. Dün gece maçı izleyen milyonlardan birisi de benim, Sonuçta rakibi Bayern, Almanya’nın ve Dünyanın devlerinden birisi, Rezil ettiler adeta , Bu takıma kapansan bir türlü açık oynasan bir türlü , Hele birde messi diye bir oğlan var ki aman aman , Ronaldinho’lar, Kaka’lar, Ronaldo’lar halt etmiş , Şimdiden Kupayı Kaldıracağın Sıcak Mayıs Gününü Bekliyoruz BarÇa (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.