Pts. Ağu 19th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Tanoth

1 min read

Online browser oyunlarını severim. Uzun zaman ogame, travian hatta daha önce çıkan birkaçını da oynadım. Fakat en son favorim Tanoth idi. Bir süre önce onu da bıraktım ama geri döndüm. Bu geri dönüşümün sebebi de Tanoth’un yenilenmesi idi. 

Yenilenen özellikler oyunu biraz daha heyecanlı kılmış. Mesela zindana giriş hakkınız var hergün. Zindanda sizi bekleyen bir düşman ve karşılığında hediyeler var. İlk seviyeler basit olduğundan, günlük bir item mutlaka kazanıyorsunuz diyebilirim. Ve artık sadece karakter seviyesi yok. Başkalarıyla yaptığınız dövüşleri kazandıkça, çalıştıkca, yeni maceralar yaşadıkça artan ayrı ayrı seviyeler var. Bu sayede + özellikler ekleniyor karakterinize. 

Ayrıca simyager de geldi oyuna. Para karşılığı alacağınız iksirlerle silahınıza ya da kalkanınıza ek özellikler ekleyebiliyorsunuz. Ve çalışma saati 8 saatten 12 saate çıkarıldı. Bu sayede bir defada daha çok para kazanabileceksiniz.

Ayrıca daha başka özellikler de geliyormuş. Haberini aldım. Çok yakında daha da güzel bir tanoth bizimle olacak. Siz de oynamak istiyorsanız http://tanoth.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.Unutmayın bedava kan taşı adeti 15. Hemen harcamayın kantaşlarınızı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.