Pts. Ara 9th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Burçlara Göre Karakter Analizi Ne Kadar Doğru

13 min read

Burçlara göre hareket eden insanlara hep bir antipati besledim. İnsanları bir düzine halinde sınıflandırmak hep saçma geldi. Hele bazı kızların ilişkilerini bile burçlarına göre yaşaması tamamen uçuk bir olay. Oğlaksa şudur, şöyle yapar, şunu sever ya da şunu sevmez… Bunların düşünülmesi bile beni çıldırtıyor.

“Burçlara inanmıyorum ve inanmayı hiç düşünmedim.” Ya da bu kadar nefret etmemek gerek. Şu şekilde daha iyi olacak: “Burçları çok katı kurallar olarak ele almayı hiç düşünmedim.” Ve böyle düşünen insanları hiç sevemedim ve de onlardan nefret ettim. Şimdi aşağıda yazacağım. Bir siteden aldığım burçlara göre karakter analizini. Sizce de insanları böyle sınıflandırmak ne kadar doğru? Okuyun bakın. Gerçekten burcunuz size uyuyor mu? Eğer uymuyorsa ne yapacağız. Bize uyan bir burç mu seçcez. Ya tamamen uymuyorsa kendimize has “custom burç” mu bulacağız…

Burçlar ve özellikleri

 

KOÇ                  

Kilit noktası: Kendini araması                                                                                              

Grubun: Ateş                                               

Uğurlu günün: Salı

Uğurlu sayısın: 9    

Uğurlu günleri: 3 Ocak, 9 Şubat, 6 Mart                             

Pozitif yönün: Cesur ve çok enerjik olman                                                                     

Negatif yönün: Çabuk sinirlenmen, aceleci davranman                                

Burçtaşın: Emre Altuğ (14 Nisan), Georg Listing-Tokio Hotel (31 Mart), Arda Kural (12 Nisan), Reese Witherspoon (22 Mart), Keira Knightly (26 Mart), Jesse Mc Cartney (9 Nisan), Mandy Moore (10 Nisan), Sarah Michelle Gellar (14 Nisan), Jennifer Garner (17 Nisan), Hayden Christensen (19 Nisan), James Franco (19 Nisan), Jess Mc Cartney (9 Nisan), Şebnem Ferah (12 Nisan)

Uğur ağacın: Meşe                     

Cesur ve güçlü bir yapın var. Acıma duygun fazla yok. Sürekli hareket halindesin, boş durmayı sevmiyorsun.                     

Gezegenin :Mars

Asla sönmeyen ateşini, kızıl gezegen Mars’tan almışsın.                                        

Çiçeğin :Sümbül

Koçun zamanı ilkbahar olduğu için bu dönemde sümbül ile mutlu olur. Pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. 

Ruhunda lider olma özelliği var. Etrafındakiler seni canlı, aktif ve enerjik bir insan olarak biliyor. Pratik bir zekaya sahip olmana rağmen, dikkatsiz ve aceleci davranarak hatalar yapabiliyorsun. Cesur oluşun çevrenden takdir topluyor. Yaptığın kıskançlıklar ilişkilerine zarar verebiliyor. Araştırmaya çok meraklısın. Şık olmak ve dikkat çekmek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun.

BOĞA

Kilit noktası: : Kendini, ona ait olan şeylerde araması

Grubun: Toprak

Uğurlu günün: Cuma                 

Uğurlu sayısın: 6

Uğurlu günleri: 6 Ocak, 26 Temmuz, 27 Eylül

Pozitif yönün: Pratik, sabırlı, güvenilir ve sıcak kalpli olman

Negatif yönün: İnatçı, saldırgan ve kinci olman

Burçtaşın: Mehmet Günsur (8 Mayıs), Cem Yılmaz (23 Nisan), Kelly Clarkson (24 Nisan), Reene Zellweger (25 Nisan), Penelope Cruz (28 Nisan), Kirsten Dunst (30 Nisan), David Beckham (2 Mayıs), Enrique Iglesias (9 Mayıs), David Boreanaz (16 Mayıs), Chris Brown (5 Mayıs) 

Uğur ağacın: Üvez

Etrafına neşe saçan, dikkat çekmeyi seven birisin. Hayata sımsıkı bağlısın. Zevk sahibisin. Duygusallık ve hassaslık senin göbek adın. 

Gezegenin :Venüs

Güzellik ve zarafetle bütünleşen bu gezegen, seni olduğu gibi yansıtıyor, çekiciliğine çekicilik katıyor.

Çiçeğin :Lale

Boğa, canlı renkleri olan çiçekleri çok sever, en çok da farklı tonları ve görünümleri olan laleleri…

En önemli özelliklerinden biri, damak tadına olan düşkünlüğün. Çevrende tutucu ve geleneklerine bağlı özelliklerinle ayırt ediliyorsun. İnatçı kişiliğin yüzünden seçtiğin noktaya kilitleniyorsun. Hastalıklara karşı yeterince dirençlisin. Kolay kolay sinirlenmiyorsun, ama patladığında yanında kimse olmazsa çok iyi olur. Ailene bağlılık ve dürüstlük, hayatının önceliği.

İKİZLER

Kilit noktası: Kendini düşündüklerinde araması

Grubun: Hava

Uğurlu günün: Çarşamba

Uğurlu sayın: 5

Uğurlu günlerin: 11 Mayıs, 18 Mart, 8 Ekim

Pozitif yönün: Mantıklı, çabuk öğrenen ve yetenekli olman

Negatif yönü: Kararsız ve değişkensin

Burçtaşın: Naz Elmas (16 Haziran), Colin Farrell (31 Mayıs), Juliette Lewis (21 Haziran), Nicole Kidman (20 Haziran), Anna Kournikova (7 Haziran), Lee Ryan (17 Haziran), Gülşen (29 Mayıs), Gökhan Kırdar (2 Haziran), Liam Neeson (7 Haziran), Joseph Fiennes (27 Mayıs), Shane West (10 Haziran), Mehmet Okur (26 Mayıs) 

Uğurlu ağacın: Kestane

İnsanları etkilemek gibi bir derdin yok. Her şeyi oluruna bırakırsın. İnsanlara karşı daha açık ve net olmalısın.

Gezegenin: Merkür

İkizler burcunun yöneticisi Merkür, duygusal olmayan ve objektif düşünceyi temsil eder. Uçarı olduğun kadar ciddi ve mesafelisin de…

Çiçeğin:Gül

İster tek bir dal, ister bir buket olsun; ister kırmızı, ister beyaz olsun hiç fark etmez! Gül, ikizlerin en sevdiği çiçektir. 

Üstesinden gelinmesi zor durumlardan kıvrak zekan sayesinde rahatlıkla kurtulabiliyorsun. Her ortama kolaylıkla uyum sağlayabiliyorsun. Arkadaş bulmakta zorlanmıyorsun, ama havai yapınla her şeyden hemen bıkabiliyorsun. Cömertsin. Hırs yaptığın konularda çevrendekilerle yarışmaktan çekinmiyorsun.

YENGEÇ

Kilit noktası: Kendini hissettiklerinde araması 

Grubun: Su

Uğurlu günün: Pazartesi

Uğurlu sayın: 2

Uğurlu günlerin: 25 Şubat, 11 Kasım, 31 Aralık

Pozitif yönün: İyi kalpli, duygusal, zeki ve sadıksın

Negatif yönün: Dikkatsiz, somurtkan ve fazla alıngan olabiliyorsun

Burçtaşın: Cansu Dere (30 Haziran),obey Maguire (27 Haziran), Tom Cruise (3 Temmuz), 50 Cent (6 Temmuz), Vin Diesel (18 Temmuz), Josh Holloway (20 Temmuz), Kevin Bacon (8 Temmuz), Josh Hartnett (21 Temmuz), Will Kemp (29 Haziran), Aşkın Nur Yengi (3 Temmuz) 

Uğurlu ağacın: Karaağaç

İnsanlara neşe vermeyi seviyorsun. Başkaları için karar vermekten çok hoşlanırsın. Pratik bir zekan ve iyi bir espri anlayışın var. 

Gezegenin: Ay

Yengeç burcunu, Dünya’mızın biricik yavrusu Ay yönetir. Onun çekim gücüne karşı durmak çok zordur. 

Çiçeğin:Akdeniz lalesi

Akdeniz’den gelen anemon, kendine özgü bir güzelliğe sahiptir ve Yengeç’in yaşam tarzına çok uygundur.

Merhametli ve duygusal açıdan oldukça hassassın. Sahiplenmeyi seviyorsun. Aile yaşantısına çok önem veriyorsun. Aktif ve çalışkansın, fakat aceleci bir kişiliğin var. Bu yüzden dikkatin çok çabuk dağılabiliyor. Neşe dolu, umutlu, enerjik ve sportifken, aniden duygusal ruh değişimi yaşayarak sessiz, kırgın ve yüzü gülmeyen biri olman işten bile değil. Altıncı hissin çok güçlü. Sevdiğin zaman tam seviyorsun ve çok zor vazgeçiyorsun.

ASLAN

Kilit noktası: Kendini yaratma gücünde araması 

Grubun: Ateş

Uğurlu günün: Pazar

Uğurlu sayın: 1

Uğurlu günlerin: 7 Nisan, 24 Mayıs, 3 Kasım

Pozitif yönün: Cömert, heyecanlı ve ileri görüşlüsün

Negatif yönün: Kibirli ve sabit fikirlisin 

Burçtaşın: Madonna (16 Ağustos),oray Candemir (07 Ağustos), Charlize Theron (7 Ağustos), James Marsters (20 Ağustos), Edward Norton (18 Ağustos), Carrie Anne Moss (21 Ağustos), Halle Berry (14 Ağustos), Sandra Bullock (26 Temmuz), Ben Affleck (15 Ağustos), Kate Beckinsale (26 Temmuz) 

Uğurlu ağacın: Kavak

Fazla atılgan olmasan da gerektiği zaman çok hırslı ve cesaretlisin. İnsanlarla olan ilişkilerinde seçici davranırsın. 

Gezegenin:Güneş

Sonsuz ışık kaynağımız Güneş gibi, sadece kendin için değil, sevdiklerin için de elinden gelen her şeyi yapıyor, onlara güven veriyorsun. 

Çiçeğin: Orkide

Aslan, kendisi gibi gösterişli olan çiçekleri sever. Büyüleyici güzellikteki orkideler, bu yüzden favorileri arasındadır. 

Burçlar arasında en fazla liderlik özelliğine sahip olanlardandır Akrep Burcu. Sen de bu özellikten fazlasıyla nasibini almışsın. Kendine çok güveniyorsun. Hatta kendini o kadar çok beğeniyorsun ki bu bazen kibirlik olarak görülebiliyor. Herkesten farklı şeyler yapmak istiyorsun, bu yüzden de yaratıcılığını sonuna kadar kullanıyorsun. Gururlusun. Tek bir aşkla yaşamak sana göre değil. Ancak sevince tüm benliğinle seviyorsun.

BAŞAK

Kilit noktası: Kendini öğrendiklerinde araması

Grubun: Toprak

Uğurlu günün: Çarşamba

Uğurlu sayın: 5

Uğurlu günlerin: 15 Ocak, 29 Nisan, 26 Haziran

Pozitif yönün: Dikkatli, titiz, düzenli ve çalışkansın

Negatif yönün: Çekingen, kuruntulu ve arada zorluk çıkaran birisin

Burçtaşın: Chad Murray (24 Ağustos),Gökhan Keser (9 Eylül), Tom Kaulitz-Tokio Hotel /1 Eylül), Gustav Schäfer-Tokio Hotel (8 Eylül), İbrahim Kendirci (9 Eylül), Yasemin-Hepsi (21 Eylül), Keanu Reeves (2 Eylül), Chda Michael Murray (24 Ağustos), Benjamin Mc Kenzie (12 Eylül), Salma Hayek (2 Eylül), Adam Sandler (9 Eylül), Hugh Grant (9 eylül), Emmy Rossum (12 Eylül), Thalia (26 Ağustos), Pink (8Eylül), Claudia Schiffer (25 Ağustos)Rafet El Roman (25 Ağustos) 

Uğurlu ağacın: Zeytin

Sıcak ortamlarda bulunmayı seviyorsun. Kalbin de sıcacık; kıskançlık ve hırs nedir bilmiyorsun.

Gezegenin: Merkür

Titizliğini ve güvenini Merkür’den alıyorsun. 

Çiçeğin: Lavanta

Mis gibi kokan mor lavantalar tam başaklara göredir. Etkileyici, çekici ve doğal…

Her konuda düzenli olduğun gibi temizsin de. Detaylara inmeyi çok seviyorsun, fakat bazen bütün bunların içinde kaybolabiliyorsun. Evhamlı ve hastalık hastası özelliklerin de var. Hayattaki en büyük hedefin, her konuda mükemmele ulaşmak. Bu anlayışın ilişkilerinde problem yaratabiliyor. Mizah anlayışın çok gelişmiş. İnsanları rahatlıkla eleştirebiliyorsun. Ama eleştirilen sen olduğunda gözün hiçbir şey görmüyor.

TERAZİ

Kilit noktası: Kendisini birleştirdiklerinde araması 

Grubun: Hava 

Uğurlu günün: Cuma

Uğurlu sayın: 6

Uğurlu günlerin: 25 Şubat, 6 Ağustos, 30 Ekim

Pozitif yönün: Zarif, uyumlu, diplomatik, büyüleyicisin

Negatif yönün: Kararsız, havai, değişkensin

Burçtaşın: Hilary Duff (28 Eylül)Dağhan Külegeç (18 Ekim), Pelin Karahan (6 Ekim), Tarkan (17 Ekim), Şahan Gökbakar (22 Ekim), Avril Lavigne (27 Eylül), Hilary Duff (28 Eylül), Ashlee Simpson (3 Ekim), Matt Damon (8 Ekim), Usher (14 Ekim), Eminem (17 Ekim), Matt Damon (8 Ekim), Brandon Routh (9 Ekim), Levent Yüksel (21 Ekim), Özgün (19 Ekim), Zeynep Cassalini (3 Ekim) 

Uğurlu ağacın: Akçaağaç

Sıradanlık, senin yanından geçmiyor. Hayal gücün o kadar gelişmiş ki, imkansız görünen şeylere ulaşmak senin için çocuk oyuncağı haline gelmiş.

Gezegenin: Venüs

İçinin güzelliği yüzüne yansıyor! Duru güzelliğinle herkesi büyülüyorsun. İşte, bu enerjini Venüs’ten alıyorsun. 

Çiçeğin: Dalya

Çok şık görünmeyi seven teraziler, barok güzelliğe sahip, yıldız çiçeği olarak da bilinen dalyaları tercih eder. 

Dengeli, kibar ve çevrenle uyumlu birisin. Gereksiz tartışmalardan hoşlanmıyorsun. Kolay kolay arkadaşlık kurman mümkün değil. Başkalarının fikirlerini dinliyorsun, ama yine de bildiğini yapmaktan vazgeçmiyorsun. Güzel olan her şeyi çok seviyorsun. Aşk hayatında zaman zaman yanılgılar yaşayabiliyorsun. Aradığını bulamadığın için de daldan dala atlayabiliyorsun.

AKREP

Kilit noktası: Kendisini arzuladıklarında araması 

Grubun: Su

Uğurlu günün: Salı

Uğurlu sayın: 9

Uğurlu günlerin: 24 Ocak, 18 Mayıs, 9 Ağustos

Pozitif yönün: Tutkulu, kararlı ve anlayışlısın

Negatif yönün: Kıskanç, inatçı ve kuşkucusun

Burçtaşın:Gülçin-Hepsi (30 Ekim),Serkan Şenalp (2 Kasım), Özlem Tekin (18 Kasım), Alp Kırşan (03 Kasım), Kelly Osbourne (27 Ekim), Ethan Hawke (6 Kasım), Brittany Murphy (10 Kasım), Leonardo di Caprio (11 Kasım), Owen Wilson (18 Kasım), Meg Ryan (19 Kasım), Scarlett Johansson (22 Kasım), (18 Kasım Owen Wilson) 

Uğurlu ağacın:Dişbudak

Kendi düşüncelerin senin için çok çok önemli. Başkalarına hiç kulak asmıyorsun. Bu yüzden bazen yanılabiliyorsun. 

Gezegenin:Pluto

Pluto değiştirir, atar, tamir eder, canlandırır, yeniden başlatır ve dokunduğu her şeyi tümüyle yeniler. Bu, senden başkası değil zaten. 

Çiçeğin:Karanfil

Kişinin kendisine olan öz saygısını ve güzelliği ifade eden karanfil, Akrep’e en yakışan çiçektir. 

Aşırı uçlarda yaşamayı seviyorsun. Hangi konuya elini atarsan at, o konuya sonuna kadar hakim olmayı seviyor, derinlerine dalmayı korkmuyorsun. Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaştığın için farklı sonuçlar çıkarabiliyorsun. Çok iyi dost olabilirsin, ama kimse senin düşmanın olmayı istemez. Gerçek bir sır küpüsün. Gizemli yapın seni karizmatik yapıyor. Pratik zekan sayesinde karşılaştığın birçok olaydan rahatlıkla sıyrılabiliyorsun.

YAY

Kilit noktası: “Kendimi arıyorum, demek ki varım…”

Grubun: Ateş

Uğurlu günün: Çarşamba

Uğurlu sayın: 3

Uğurlu günlerin: 16 Nisan, 25 Ağustos, 12 Ekim

Pozitif yönün: İyimser, güleryüzlü ve dürüstsün

Negatif yönün: Huzursuz, abartıcı, kaprislisin

Burçtaşın:Nelly Furtado (2 Aralık),Ben Stiller (30 Kasım), Britney Spears (2 Aralık), Jay Z (4 Aralık), Adam Brody (15 Aralık), Gael Garcia Bernal (30 Kasım), Gökhan Özen (29 Kasım), Teri Hatcher (8 Aralık), Tyra Banks (4 Aralık), Haluk Levent (26 Kasım),

Uğurlu ağacın:İncir

Aile yaşantına çok önem veriyorsun. Yaşamından, tartışmaları, zıtlıkları olabildiğince uzak tutmaya çalışıyorsun. Akıllı ve pratiksin.

Gezegenin:Jüpiter

İşte sana bolluk ve şans gezegeni Jüpiter! Yay Burcu’nu taçlandıran, güneş sisteminin bu en büyük gezegeni! 

Çiçeğin:Zambak

Güzel şekli ve hoş kokusu ile Yay’ı büyüler. İlk tercihi beyaz kral zambağı olsa da, kırmızı ateş zambağı da onu mutlu eder.

İyi niyetli, asil ve sıcakkanlısın. Haksızlıktan nefret edersin. Seninle ilgili iki ayrı Yay Kızı’ndan söz edebiliriz. Birincisi, duygusal, içe dönük ve çekimser, ikincisi cesaretli ve açık sözlü olan… Özgürlük, senin için çok önemli. Ayrıca aynı hatayı iki kez tekrar etmeme gibi bir huyun da var. Hem çok iyi bir sevgili hem de çok iyi bir arkadaş olabilirsin.

OĞLAK

Kilit noktası: Kendini kullandıklarında araması 

Grubun: Toprak

Uğurlu günün: Cumartesi 

Uğurlu sayın: 8

Uğurlu günlerin: 6 Kasım, 8 Nisan, 21 Aralık

Pozitif yönün: İnatçı, kararlı ve güvenilirsin

Negatif yönün: Meraklı, kötümser ve katı görünüşlüsün

Burçtaşın: Burak Özçivit (23 Aralık),Hande Yener (12 Ocak), Özgü Namal (28 Aralık), Mustafa Sandal (11 Ocak), Orlando Bloom (13 Ocak), Kate Moss (16 Ocak), Jim Carey (17 Ocak), Ricky Martin (24 Aralık), Jared Leto (26 Aralık), Jude Law (29 Aralık), Nicholas Cage (7 ocak), Vanessa Paradis (22 Aralık), Göksel (1 Ocak) 

Uğurlu ağacın: Köknar

Dikbaşlı, fikirlerini kolayca değiştirebilen birisin. Çok mütevazı olduğun söylenemez, hırslısın. İlişkilerinde memnun edilmesi zor bir sevgilisin. Gezegenin: Satürn

Kalıcı sonuçlar, kararlılık ve hırs gezegeni Satürn, hayatının tam da orta yerinde. 

Çiçeğin: Amaril

Çalışkan Oğlak, uzun boylu amarilleri sever. İlk tercihi de kırmızı çiçekli olanıdır. 

Konuşmayı fazla sevmiyorsun. Onun yerine düşünmek ve uygulamak senin için daha iyi. Karar almakta zorlanan bir yapın var. Bunun en büyük nedeni, başarısızlık korkusu. Dürüst ve güven veren bir karaktere sahipsin. Zaman kaybetmekten hiç hoşlanmıyorsun. Kincisin. Önce intikamını alıyor, sonra o kişiyle arkadaşlığına kaldığın yerden devam ediyorsun. Maddi konulara önem veriyorsun. Gereksiz yere para harcamıyorsun.

KOVA

Kilit noktası: Kendisini insanlıkta araması

Grubun: Hava

Uğurlu günün: Pazar

Uğurlu sayın: 8

Uğurlu günlerin: 15 Ocak, 10 Mart, 28 Haziran

Pozitif yönün: İnsancıl, arkadaş canlısı ve yaratıcısın

Negatif yönün: Dik kafalı, huysuz ve sabit fikirlisin

Burçtaşın:Justin Timberlake (31 Ocak),Shakira (2 Şubat), Cemre-Hepsi (17 Şubat), Christian Bale (30 Ocak), Mischa Barton (24 Ocak), Paris Hilton (17 Şubat), Robbie Williams (13 Şubat), Serdar Ortaç (16 Şubat), Christina Ricci (12 Şubat), Jennifer Aniston (11 Şubat), Matt Dillon (18 Şubat) 

Uğurlu ağacın: Sedir

Zariflik senin diğer adın sanki. Her ortama ayak uydurabiliyorsun. Sağlığına da çok dikkat ediyorsun. 

Gezegenin: Uranüs

Uranüs, sürprizleri ve beklenmedik olayları yönetir. Aynı zamanda geleceğin, yeni buluşların ve aklın gezegenidir. 

Çiçeğin: Kardelen 

Kova, kıştan sonra ilk açan çiçeklerden olan ve ilkbaharı müjdeleyen kardelene bayılır.

Farklı yönlerinle dikkatleri hemen üzerine çekmeyi başarıyorsun. Yeniliklere meraklısın. Kendi geleceğinle ilgili planları sır gibi saklar, kimseye bir şey anlatmazsın. Zeka seviyene uygun kişilerle arkadaş olabilirsin. İstediklerine ulaşmak için elinden geleni yapıyorsun. Sevgiline bağlısın ve asla karşılıksız aşk peşinde koşmazsın.

BALIK

Kilit noktası: Kendisini hem arayıp hem aramaması

Grubun: Su

Uğurlu günün: Perşembe

Uğurlu sayın: 7

Uğurlu günlerin: 6 Şubat, 21 Nisan, 19 Ağustos

Pozitif yönün: Duygusal, merhametli, uyumlu ve anlayışlısın

Negatif yönün: Kendine güvensizlik, dikkatsiz ve kararsız oluşun

Burçtaşın: Yalın (30 Mart),Beren Saat (26 Şubat), Hayko Cepkin (11 Mart), Murat Boz (7 Mart), Kutsi (16 Mart), Beyazıt Öztürk (12 Mart), Johnny Knoxville (11 Mart), Jennifer Love Hewitt (21 Şubat), Jon Bon Jovi (2 Mart), Eva Mendes (5 Mart), Freddie Prinze Jr. (8 Mart), Chris Klein (14 Mart), Bruce Willis (19 Mart), Joel Madden (11 Mart), Rachel Weisz (7 Mart), Cindy Crawford (20 Şubat), Işın Karaca (7 Mart), Nejat işler (28 Şubat) 

Uğurlu ağacın: Ihlamur

Kavga etmeyi ve tartışmayı hiç sevmiyorsun. Çok çalışkansın. Arkadaşların söz konusu olduğunda elinden gelen her şeyi yaparsın. 

Gezegenin: Neptün

Neptün, ilham gezegenidir. Sezgileri güçlendirir ve derin merhameti öğretir. 

Çiçeğin:Nergis

İlkbaharda etrafa neşe ve enerji saçan nergis, tam Balık’lara göredir. Özellikle trompet nergisi, parlak sarı rengiyle büyüler.

Hayal dünyası gelişmiş, romantik ve gizemli bir insansın. Hayatında aşkın yeri çok büyük. Senin bünyende hem mantıklı davranarak yaratıcılığı keşfetmek hem de imkansız hayaller bir arada bulunabilir. Fazla hayalci davrandığında yanılgılara düşebiliyorsun. Fedakar ve iyimser yönünü zaaf olarak kullananlar olabiliyor. Bakışların son derece etkileyici ve derin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.