Cum. Ara 6th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

WordPress İçin Free-Bedava Premium Temalar

2 min read

WordPress kullanıyorsanız ve tema bulmakta sıkıntı çekiyorsanız mutlaka premium temalarla karşılaşmışsınız demektir. Bu temalar diğerlerine göre daha fazla ayrıntı ve görsellik içerdiği için para ile satılmakta. Tabi durum wordpress olunca ve açık kaynak koddan bahsederken bir tema için para ödemek insana saçma geliyor. Fakat premium tema ile uğraşan ve bunları pazarlayanlar bu kadar da acımasız değiller. Çıkardıkları ücretsiz premium temalarla müşterileri kendilerine çekmeyi amaçlıyorlar. Tabi ben işin sadece bedava kısmı ile ilgilendiğim için, müşteri seviyesine yükselemedim. Aşağıda size bedava premium tema indirebileceğiniz adresleri veriyorum. Bu temalardan bazılarını Türkçe’ye çevirenler olmuş. Türkçe formatlarını da google ‘da bir aratırsanız boşuna çevirmeye uğraşmazsınız. Ama henüz çevrilmemiş ve keşfedilmemiş bir tema ise hem çok şanslı hem de çok şanssızsınız. O temayı dilimize çevireceksiniz, resim dosyalarını tekrar düzenliyeceksiniz bu kötü. Fakat pek de görülmemiş bir temanız olacak, bu ise iyi haber.

Bedava Premium Tema Adresleri:

http://www.woothemes.com/category/themes/free/   yaklaşık 5 farklı bedava tema var.

http://www.wpzoom.com/wordpress-themes-sets/45-free-premium-wordpress-themes-with-magazine-or-grid-layouts/ 45 adet bedava premium tema var.

http://www.hongkiat.com/blog/16-free-premium-wordpress-themes-that-dont-suck/ 16 adet tema var.

 

Şimdilik bunlar var ama ilerleyen günlerde yeni tema siteleri ile buluşturacağım sizleri. Tabi benim tavsiyem bu temaları bile kullansanız, kendinize göre düzenlemeler yapın. Haydi kolay gelsin.

2 thoughts on “WordPress İçin Free-Bedava Premium Temalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.