Per. Kas 14th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Yeni Volkswagen Polo

2 min read

volkswagen_polo Cenevre Otomobil Fuarı‘nda Yeni Polo tanıtıldı. Eskisine göre daha agresif bir görünüme sahip olan Yeni Polo, Türkiye’de 29 bin liradan başlayan fiyatlarla tüketiciye sunulacak. Marka ilk defa 1.2 TSI motorunu kullandığı araç için 2bin adet satış planlıyor (Bu yıl için).

Buraya kadar herşey çok güzel fakat zoruma gideni söylemek isterim.Ben VW markasını seven bir insanım ve bu markada en çok sevdiğim özelliklerden birisi şu: Araçlarda çok fazla değişiklik yapmaması… Fakat bu özelliğini sanki kaybediyor. Artık araçlarda daha fazla değişiklik yapmaya başladı. Bu kaybetmeye başladığı özelliği en güzel Volkswagen Bora örneğinde gördük. O kadar sene piyasada kalan araç, piyasadan kaybolduğunda neredeyse eski görünümü ile aynıydı. 1-2 ufak ayrıntı değişikliğinden başka bir fark yoktu. Ve buna rağmen tutulan bir araç oldu. Ama şimdi görüyorum ki durmadan değişiklik yapan firmalar arasına katılmış. Aynı marka grubuna ait diğer bir marka olan Audi‘de ise bir bozulma yok. VW’nin fiyatlarının daha aşağıda olması onu önde kılıyordu fakat kaybetmeye başladığı ruhu yüzünden artık gözümden düşüyor.

Bütün bu olumsuluklara rağmen Yeni Polo da güzel olmuş. Demeden yapamayacağım. Ama zaten daha sportif olan VW Golf varken, Polo’daki bu değişimi anlamak güç.

2009 Volkswagen Polo Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.