Per. Nis 2nd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Memento Notes-Post it-Sanal Not Defteriniz

1 min read

sm_mementoBilgisayar başında çok fazla zaman geçirenlerdenseniz mutlaka şunu yapıyorsunuzdur:Şifreleriniz veya diğer notlarınız için durmadan yeni text dosyaları açarak masaüstü veya klasörlerinizi dolduruyorsunuz.

Aynı zamanda bunu yaparken masaüstüne dönmeye ya da klasörlere erişmeye zaman harcıyorsunuz.Peki 2 tuşa basarak yeni notlar alabileceğiniz ve kapat tuşuna basınca otomatik kaydolan notlar ister miydiniz.Çözümü ise basit. Memento Notes programı.

Renkli renkli ve değişik boyutlarda notlar alacağınız bu program saatin yanına yerleşiyor ve siz çağırana kadar saklanıyor.Windows tuşu+N kombinasyonu ile yeni not yazabileceğiniz programda notunuzu kaydetmeniz için tek gereken x butonuna basarak pencereyi kapatmak. Notları geri çağırmak içinse saatin yanındaki simgesinden sağ tıklayarak istediğiniz notu seçiyorsunuz.

Memento Notes İndir Download

Bundan sonra bilgisayarımda kullandığım programları tanıtmaya devam edeceğim.Bu küçük ve kullanışlı programlar hayatımı kolaylaştırıyor.Ben de sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.