Per. Nis 2nd, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Benden Haberler

1 min read

Uzak kaldığım süre içerisinde yaptığım işlerden ve de daldığım olaylardan bahsetcektim.İşte bunun tam zamanı.
İlk önce bir arkadaşımla sanal sunucu kiraladık ve eski forum sitemiz PaylasimTR’yi tekrar hayata geçirdik.Her ne kadar sıfırdan başlamış olsak da toparlanması gecikmedi.Halen de çalışmaya devam ediyoruz.Sanal sunucumuzu bir süre sonra bırakıp dedicated’a geçicez.
Tabi server sahibi olupta host satmazsak olmaz.Bunun için de faaliyet belgesi için başvuruda bulundum.Belgem onaylanmış.Gelmesini bekliyorum.
Bu kadar trafiği bulmuşken bir de oyun sitesi açayı dedim ve boşta bir domaini kaptım. Oyun Oyna İşte bu da yeni açtığım oyun sitesi.Açık kaynak olayına hasta olduğum  için bu sitede de gnu script kullandım.Bir Türk geliştirici tarafından WP scriptinden modifiye edilmiş bir oyun scripti FOS.Ama üzerinde çok çalışılmış.Hatta hotscriptsde bile yayınlanmış.Belki de değiştiririm tamamen emin değilim.
Ayrıca bugün başvuruda bulunduğum GG Reklam tarafından onaylandım.Bu sayede mali olarak bir destek sağlamış olacağım.Tık başına reklam her zaman kazançlı olmuştur.
Bunların dışında çok yakında radyo ve sohbet servislerimizi de aktif edeceğim.Çalışıyorum.Daha iyi yerlere geliyoruz bunu somut olarak görüyorum.Daha da iyi olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.