Pts. Oca 27th, 2020

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Pagerank Güncellemeleri Geldi Geçti

1 min read

prDün sabah başlayan ve çok hızlı bir şekilde biten güncellemeler sonucunda pagerank değerimiz değişmeden ve de kazasız belasız bir şekilde bir vadireyi daha atlatmış olduk.Ben aslında rankimizin yükseleceğinden çok düşeceğini tahmin ediyordum.Fakat son günlerde yaptığım karşılıklı link değişimleri sonucunda durumu kurtarmış oldum galiba.Bu da bir nimettir.Değerini bilmek lazım.Neyse ki bu haberlerin ardından gelecek alexa değerime baktığımda biraz daha mutlu oldum.500k’nın altına inmem kesin.Bu da daha önceden duyurduğum hedefler doğrultusunda emin adımlarla gittiğimin resmidir.Daha 2-3 ay öncesine kadar 1 milyonlar seviyesinden aşağı düştüğüm için seviniyordum.Şimdilerde ise bu mutluluğu 500k altına indiğim için yaşıyorum.
Ayrıca 2009 yılına da girdir.Hepimize hayırlı olsun.Ayrıca bir gariplik de bende var.Herkes yeni yılla iilgili mesajlar verirken benim gifip pr güncellemelerini başlık etmem değişik oldu baya…Neyse herkese mutlu yıllar.Yeni yılda 2008’i aratmayacak kadar çok güzellik olur inşallah…

1 thought on “Pagerank Güncellemeleri Geldi Geçti

  1. Karşılıklı link değişiminin pagerank’ı ektilemediğini biliyorum. Daha yüksek pr sahibi sitelerden link alırsan biraz etkiler. Pr sonuçta bir formüle dayanan birşey. Bu arada temayı beğendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.