Cum. Eki 18th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Google PageRank Güncellemesi Yaklaştı

2 min read

pagerankGoogle pagerank güncellemeleri geldi diye haberler almaya başladım yine.En son 2 güncellemede de gelen haberler doğru çıkmıştı.İlk duyumumda tam güncelleme 2. duyumumda ise ara güncelleme olmuştu.Şimdi sıra tam güncellemede.

Yeni yılın ilk dakikalarına yeni pr değerleri ile girmemiz olası.Fakat her ne kadar bu duyumlarım sağlam olsa da henüz bir işaret yok.Datacenterlar halen sağlam ve tıkır tıkır çaılışıyorlar.Ayrıca kimseden pr güncellendi diye ses de çıkmıyor.Bakalım google amca bize ne tür oyunlar oynayacak.

Son zamanlarda yaptığım link değişimleri ve içerik sayısının artması ile ilgili bir pr değeri inancım ve umudum var.O da 3. Ama 4 verirseler de alırız.Sorun değil yani.Ama dikkatimi çeken başka bir şey ise,son 4 gündür sitenin hitlerinin devamlı artışa geçmiş olması.Yukarılara doğru yükseliyoruz.Alexa değerimiz için de iyi olacak bu olay için,daha da artış olsun isterim.Sayfa görüntülenme saymız artsın,pr değerimiz artsın,google arama sonuçlarına link eklesin… Bu tarz şeyler.Ama şu anda halen olan bir şey yok.Milley PR güncellemesi geliyor diye fortumlarda konu açıyor hergün.İnsanlar hergün bunları tartışarak zaman harcıolar.Türk interneti ortaya yatacı fikir ve projelerini sunamassa web alanında da istediğimiz güce ulaşamayacağız.

3 thoughts on “Google PageRank Güncellemesi Yaklaştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.