Cum. Eki 18th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Yeni Yıla Yine Victoria's Secret İle Gireceğiz

2 min read

victoria08Bu yılbaşında da geçen senelerde olduğu gibi Vİctoria’s Secret Fashion Show izleme şansımız olacak.Bir moda şovundan daha çok sadece bir şov ya da sırf şov olduğu için pek çok kişi tarafından izleniyor.

Yeni yılın ilk dakikalarından itibaren CNBC-e ekranlarında bu şovu izleyebileceğiz.Ayrıca Usher de şarkılarıyla eşlik edecek.Sadece bununla da kısıtlı değil.Paris Hilton, P. Diddy, Gwyneth Paltrow, Martha Stewart ve Kim Kardashian gibi konuklar da ekranlarda olacak.

GÖSTERİDEN NOTLAR
14 Kasım’da sadece çok özel konuklara sunulan gösteriden dışarı sızan detaylar, yılbaşı gecesi yaşanacak heyecanın habercisi niteliğinde.

Meleklerin kimlikleri: 35 mankenin görev aldığı defilede yaklaşık 68 parça tanıtıldı. Marka, bu yıl koleksiyonu hazırlarken savaşçı kadınlardan ilham aldı.Bu göz kamaştırıcı gecede birbirinden ilginç kostümlerle podyumda boy gösterecek modeller arasında Heidi Klum, Alessandro Ambrosio, Selita Ebanks, Miranda Kerr, Karolina Kurkova, Adriana Lima, Doutzen Kroes ve Marisa Miller yer alacak.

Ünlü konuklar: Her sene unutulmaz bir eğlence sunan Victoria’s Secret Fashion Show, ünlülerin de gözdesi. Tıpkı Grammy ya da Oscar Ödül Törenleri gibi sayısız ünlü sırf bu etkinlik için özel olarak hazırlanıp seyirciler arasında yerlerini alıyor. Bu senenin gözde davetlileri arasında Paris Hilton, P. Diddy, Gwyneth Paltrow, Martha Stewart ve Kim Kardashian gibi ünlüler yer aldı. e2’de Gündüz Olunca kuşağının gözdesi Martha Stewart, gösteriden o kadar memnun kalmış ki, sahne arkasına gidip Heidi Klum’la tanışmış.

Gecenin en şanslı erkeği Usher: Miami’de gerçekleştirilen defilenin kapanışında unutulmaz bir konser veren R&B müzisyeni Usher, tüm konukları ayağa kaldırdı. Victoria’s Secret’ın meleklerinin, konser sırasında Usher’a dev sahnede eşlik etmesiyle şov daha da ilginç bir hal aldı. Gösteriyi meleklerle çevrili şekilde sürdüren Usher, gecenin en şanslı adamıydı.

Defilenin yıldızı 5 milyon dolarlık sütyen: Bu sene melekler çeşitli temalarda, önceki gösterilerini gölgede bırakacak kostümler sergileyecek. Senenin en ilgi çekici tasarımı ise tam beş milyon dolara mal olan, tamamı elmas ve yakutla kaplı olan sütyen. Mücevher uzmanı Martin Katz tarafından hazırlanan “Fantezi Sütyen”i sergileme şerefine erişen manken Adriana Lima oldu. Bu göz kamaştırıcı sütyen, yakında firmanın kataloğunda satışa çıkacak.

1 thought on “Yeni Yıla Yine Victoria's Secret İle Gireceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.