Angelina Jolie Sinemayı Bırakmasın,Tabi Bizi De…

Onu tanımayan yoktur.Angelina Jolie,Lara Croft karakteri ile muhteşem bir üne kavuşan güzel ve sexi sinema yıldızı…Peki bu kadar sene oyunculuktan sonra sinemayı bırakacaığının sinyallerini verdi.Peki neden? Çocukları için tabi ki de.Güzel oyuncunun tam 6 tane çocuğu var.3 tanesi evlatlık olmak üzere tam 6 çocuk.Bu kadar ünlü birinin bu kadar çocuğu olması çok garip geliyor ilk başta insana…Hele bir de bu kadar güzel olunca insan,daha bir garip geliyor.

Angelina Jolie hayatımıza Lara Croft karakteri ile yerleşti seneler önce.Tomb Raider isimli oyundan uyarlanan sinema filminde güzel sexi ve de aynı zamanda çok yırtıcı bir karakter olarak dünyadaki gizemleri ve hazineleri bulmaya çalıştı.Belki de bu oyunun bu kadar ünlenmesindeki en önemli etkendir o.( Bence kesinlikle öyle…) Şimdilerde 33 yaşında olmasına rağmen halen güzelliğini koruyor.Kendini daha çok hayır işlerine adamış durumda.Vakıflar için çalışıyor,bağış yapıyor.Fakat bu yaptıklarının arasında bir ayrıntı daha var.O da çocuk sevgisi.Bu sevgi hem iyi hem kötü.Başkalarına örnek olması açısından iyi fakat çocuklarına daha fazla zaman ayırmak için ekrandan ve gözlerden uzak kalması kötü.

 

 

 

Maddox, Zahara ve Pax adlı çocukları evlatlık alan ve aktör Brad Pitt ile Shiloh Nouvel, Vivienne Marcheline ve Knox Leon isimli 3 bebeği bulunan Jolie, ”Pek çok şeye şimdiden hazırım. Beyazperdeden yavaş yavaş ayrılmak ve bir gün büyükanne olmak gibi…” sözleriyle planlarını aktardı.

Sinemaya yavaş yavaş ara veriyor kendisi.Sinema filmlerinde oymayacak.Ve biz onu sadece magazincilerin çektiği fotoğraflarda görmeye devam edebileceğiz belki de.Biz onu çok seviyoruz.Bizi bırakma Angelina…

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

3 Comments

  1. aslında çok güzel filmleri yok ama görsel açıdan iyi tabi izlemesi. bırakacağını sanmıyorum tamamen yine de..

  2. angelia jolie nin hayranıymmm…
    onu çok seviyommm!!!onu keşke göreblsmm…sppprrrr bir kadınnnn!!!
    mhtşmmm!!!…bebek gibi kadnn…
    seni seviommm angelia jolieemm…!!!(bunu oku)ben edaaa hayranınn hoşçaklll…!!!:D:D:D seni seviommm…!!! yine yazrmmm…!!!çok sexisinn vede gzlsnn..:D:D: edaaa’nnn…!!!1:D:D:D angelinaaa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir