Pegasus 45 YTL'ye Uçak Bileti Veriyor

Pegasus ilk zamanlarında ucuz bilet dağıtması ile ünlenmişti.O kampanyaya benzer bir sürü kampanya yaptı.Ve şimdi ise en yeni kampanyası 45 ytl ye herşey dahil uçak bileti.

İstanbul’dan Bodrum, Kayseri, Malatya ve Van’a karşılıklı seferler için 4- 11 Kasım tarihleri arasında bilet alan Pegasus misafirleri, kasım sonuna kadar her şey dahil tek yön 45 YTL’den başlayan fiyatlarla uçuyor.

Uçmanın kolay yolu Pegasus, İstanbul merkezli uçuşları için yeni bir kampanya başlattı. 4-11 Kasım tarihleri arasında İstanbul’dan Bodrum, Kayseri, Malatya ve Van’a karşılıklı seferleri için bilet alan Pegasus misafirleri, her şey dahil tek yön 45 YTL’den başlayan fiyatlarla uçuyor. Kampanya uçuşları kasım sonuna kadar geçerli.

Biletler www.flypgs.com, 444 0 737 ve Pegasus bilet satış acentelerinden temin edilebiliyor.

Gördüğünüz gibi olay gayet net.Pegasus yine yaptı yapacağını.Önceden düzenlenen kampanyalarda vergi ve yakıt harcı dahil olmadığı için fiyat o kadar da cazip gelmiyoru.Fakat bu kampanynın farkı var.Reklam bannerında da gördüğüm kadarıyla fiyata vergiler ve hizmet bedeli dahilmiş.Ama tabi bu konularda erken davranmak lazım.Eğer niyetiniz varsa kaçırmayın derim.Erken davranın yerinizi alın 🙂

You May Also Like

About the Author: t4h4bx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir