Cum. Eki 18th, 2019

Kağıt PiL Blog

En son çıkanlar ve teknolojik haberler

Sony HDR-TG3E ile 'HD cebinde'

2 min read

Saf titanyum gövdesi ve çizilmeye dirençli üstün kaliteli sert kaplaması ile gövdesinde saf titanyum kullanan dünyanın ilk kamerası olma özelliğine sahip HDR-TG3E, aynı zamanda şimdiye kadarki en küçük, ince ve hafif Full HD dijital video kamera olarak da dikkat çekiyor.
HDR-TG3E, Memory Stick PRO Duo medyaya kayıt yaparak kullanıcıların bant ya da disk taşıma sorununa son veriyor. Yeni model 4GB Memory Stick ile birlikte sunuluyor. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen 16GB’lık bir Memory Stick ile 5 saat 55 dakikaya kadar full HD film (LP modunda) kaydedebiliyor.
BIONZ işlemcisinin yüksek hızlı ve isabetli tepki özelliği sayesinde, fotoğraf modunda yüksek çözünürlüklü 4.0 megapiksel, HD video kaydı sırasında 2,3 megapiksel fotoğraf çekilebiliyor.

modelin sahip olduğu Yüz Tanıma Teknolojisi (Face Detection); tek bir sahnede 8 yüzü tanıyabiliyor ve hem fotoğraf hem de video çekimlerinde pozlama ve diğer ayarları otomatik olarak yapıyor. Memory Stick’e kaydedilen dosyalar, Handycam Station üstündeki ‘Disc Burn’ düğmesine basıldığında DVD’ye yazılabiliyor. Ayrıca dosyalar bilgisayarın sabit diskine de yedeklenebiliyor. Dosyalar PC’ye aktarıldıktan sonra Picture Motion Browser yazılımı ile takvim görünümünde tarihe göre düzenlenebiliyor, harita (Map) görünümü seçeneği sayesinde bir GPS ünitesi ile birlikte kullanıldığında fotoğrafların ve videoların çekildiği yerleri görmenize imkan tanıyor.

haberbaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.